Zmiany personelu są niezbędne

LO 027 z JFK którym wczoraj przyleciałem do WAW to dowód na konieczność wymiany części personelu pokładowego, szczególnie tej z większym stażem pracy. Tak niesympatycznego traktowania pasażerów dawno nie widziałem, a latam średnio raz na tydzień! Dodatkowo słowa Pana Kapitana, który tłumaczył 4 godzinne opóźnienie cytuję "Te samoloty nie latają tak jakbyśmy chcieli żeby latały" można potraktować jako wyraz braku zaufania do maszyny, którą lata. Panie Prezesie - trzymam kciuki za zmiany, ale żaden najlepszy Dreamliner nie da pasażerom tyle radości z podróży co profesjonalny i miły zespół na pokładzie. A tego w locie LO 027 zabrakło.
28/08/2013 11:02  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
greg0303 2013-08-28 19:36   
greg0303 - Profil greg0303
Z mojego doswiadczenia musze rowniez potwierdzic, ze personel pokladowy PLL LOT prezentuje mocno zroznicowany poziom. Kilka rejsow na trasie JFK-WAW tuz przed Swietami Bozego Narodzenia bylo super doswiadczeniem i od momentu wejscia na poklad samolotu czulem sie jakbym juz byl w Polsce. Pare razy kiedy moimi towarzyszami podrozy byli obywatele innych krajow uprzejmosc i profesjonalizm personelu pokladowego pozostawialy wiele do zyczenia.
gosc_4f28 2013-08-28 11:02   
gosc_4f28 - Profil gosc_4f28
LO 027 z JFK którym wczoraj przyleciałem do WAW to dowód na konieczność wymiany części personelu pokładowego, szczególnie tej z większym stażem pracy. Tak niesympatycznego traktowania pasażerów dawno nie widziałem, a latam średnio raz na tydzień! Dodatkowo słowa Pana Kapitana, który tłumaczył 4 godzinne opóźnienie cytuję "Te samoloty nie latają tak jakbyśmy chcieli żeby latały" można potraktować jako wyraz braku zaufania do maszyny, którą lata. Panie Prezesie - trzymam kciuki za zmiany, ale żaden najlepszy Dreamliner nie da pasażerom tyle radości z podróży co profesjonalny i miły zespół na pokładzie. A tego w locie LO 027 zabrakło.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy