Jak długo FR i W6 pozostaną w WAW?

Na podstawie tego tekstu (ostatni akapit) można wywnioskować, że sytuacja Ryanaira i Wizzaira jest bardzo podobna jeżeli chodzi o zniżki za korzystanie z Lotniska Chopina, czy dobrze myślę? W tekście pominięta jest sprawa warunków pozostania Ryanair w WAW. Jeżeli tak to bardzo prawdopodobne, że linie te wrócą do Modlina dopiero na początku lipca 2014 roku, kiedy skończą im się zniżki. Kiepska jest to perspektywa dla WMI. zobacz link
15/08/2013 00:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
banan86 2013-08-16 16:03   
banan86 - Profil banan86
dexter: ale tutaj lotnisko istnieje dla zarządu... nie dla linii lotniczych!
dexter 2013-08-16 13:38   
dexter - Profil dexter
Gdybym ja był odpwiadzialny za jakąś linię lotniczą, to jednym z warunków powrotu na WMI, byłoby natychmiastowe zakończenie współpracy z p. Edytą Mikołajczyk, bowiem rzadko kiedy obserwuje się taki brak profesjnalizmu i tandetność w działaniu.
maciek_waw 2013-08-16 12:46   
maciek_waw - Profil maciek_waw
a kiedy oficjalnie ils kat. 1 zostanie oddany do użytku?
sauvi 2013-08-16 09:13   
sauvi - Profil sauvi
Uruchomienie lotniska jest ogromnym sukcesem i wyjątkowo trafioną inwestycją.
zobacz link
banan86 2013-08-16 09:10   
banan86 - Profil banan86
Co do samego lotniska w Modlinie to kiepskie perspektywy z nim były od samego początku. To lotnisko miało być oddane do użytku 7 lat temu! I co? W pośpiechu i po odwaleniu wielkiej fuszerki oddano je w 2012 z kruszejącym pasem startowym. Już wtedy Modlin miał bardzo kiepskie perspektywy dla siebie. W dodatku zarząd który wogóle nie widzi pojawiających się problemów....
sauvi 2013-08-16 09:09   
sauvi - Profil sauvi
Lotnisko w Modlinie nie obawia się, że przewoźnicy nie wrócą na nie po ponownym uruchomieniu.Myślę, że spekulacje dotyczące pojawiającej się informacji, że lotnisku grozi ponowny rozruch, ale bez klientów, czyli bez linii lotniczych, a co za tym idzie bez pasażerów, są bez pokrycia, powiedziała Edyta Mikołajczyk.
zobacz link
sauvi 2013-08-16 09:08   
sauvi - Profil sauvi
Lotnisko w Modlinie nie obawia się, że przewoźnicy nie wrócą na nie po ponownym uruchomieniu.Myślę, że spekulacje dotyczące pojawiającej się informacji, że lotnisku grozi ponowny rozruch, ale bez klientów, czyli bez linii lotniczych, a co za tym idzie
zobacz link
banan86 2013-08-16 09:08   
banan86 - Profil banan86
Kiedy Wizz wróci do Modlina? Mam nadzieję, że nigdy :) Tak naprawdę to Wizz od zawsze był w WAW a w WMI miał tylko krótki i bardzo nieudany epizod. Jak długo pozostanie w WAW? Mam nadzieję, że dopuki będzie istniał przemysł lotniczy i nie upowszechnią się inne prawie-kosmiczne środki transportu ;) A co do Ryana to mi obojętne, ale napewno wielu pasażerów woli jednak latać z WAW :)
gosc_bad8 2013-08-15 00:18   
gosc_bad8 - Profil gosc_bad8
Na podstawie tego tekstu (ostatni akapit) można wywnioskować, że sytuacja Ryanaira i Wizzaira jest bardzo podobna jeżeli chodzi o zniżki za korzystanie z Lotniska Chopina, czy dobrze myślę? W tekście pominięta jest sprawa warunków pozostania Ryanair w WAW.
Jeżeli tak to bardzo prawdopodobne, że linie te wrócą do Modlina dopiero na początku lipca 2014 roku, kiedy skończą im się zniżki. Kiepska jest to perspektywa dla WMI.
zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy