Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Jak długo FR i W6 pozostaną w WAW?

gosc_bad8
gosc_bad8
Na podstawie tego tekstu (ostatni akapit) można wywnioskować, że sytuacja Ryanaira i Wizzaira jest bardzo podobna jeżeli chodzi o zniżki za korzystanie z Lotniska Chopina, czy dobrze myślę? W tekście pominięta jest sprawa warunków pozostania Ryanair w WAW. Jeżeli tak to bardzo prawdopodobne, że linie te wrócą do Modlina dopiero na początku lipca 2014 roku, kiedy skończą im się zniżki. Kiepska jest to perspektywa dla WMI. zobacz link

15/08/2013 00:18,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f

dexter: ale tutaj lotnisko istnieje dla zarządu... nie dla linii lotniczych!
16/08/2013 16:03  

Gdybym ja był odpwiadzialny za jakąś linię lotniczą, to jednym z warunków powrotu na WMI, byłoby natychmiastowe zakończenie współpracy z p. Edytą Mikołajczyk, bowiem rzadko kiedy obserwuje się taki brak profesjnalizmu i tandetność w działaniu.
16/08/2013 13:38  

a kiedy oficjalnie ils kat. 1 zostanie oddany do użytku?
16/08/2013 12:46  

Uruchomienie lotniska jest ogromnym sukcesem i wyjątkowo trafioną inwestycją.
zobacz link
16/08/2013 09:13  

Co do samego lotniska w Modlinie to kiepskie perspektywy z nim były od samego początku. To lotnisko miało być oddane do użytku 7 lat temu! I co? W pośpiechu i po odwaleniu wielkiej fuszerki oddano je w 2012 z kruszejącym pasem startowym. Już wtedy Modlin miał bardzo kiepskie perspektywy dla siebie. W dodatku zarząd który wogóle nie widzi pojawiających się problemów....
16/08/2013 09:10  

Lotnisko w Modlinie nie obawia się, że przewoźnicy nie wrócą na nie po ponownym uruchomieniu.Myślę, że spekulacje dotyczące pojawiającej się informacji, że lotnisku grozi ponowny rozruch, ale bez klientów, czyli bez linii lotniczych, a co za tym idzie bez pasażerów, są bez pokrycia, powiedziała Edyta Mikołajczyk.
zobacz link
16/08/2013 09:09  

Lotnisko w Modlinie nie obawia się, że przewoźnicy nie wrócą na nie po ponownym uruchomieniu.Myślę, że spekulacje dotyczące pojawiającej się informacji, że lotnisku grozi ponowny rozruch, ale bez klientów, czyli bez linii lotniczych, a co za tym idzie
zobacz link
16/08/2013 09:08  

Kiedy Wizz wróci do Modlina? Mam nadzieję, że nigdy :) Tak naprawdę to Wizz od zawsze był w WAW a w WMI miał tylko krótki i bardzo nieudany epizod. Jak długo pozostanie w WAW? Mam nadzieję, że dopuki będzie istniał przemysł lotniczy i nie upowszechnią się inne prawie-kosmiczne środki transportu ;) A co do Ryana to mi obojętne, ale napewno wielu pasażerów woli jednak latać z WAW :)
16/08/2013 09:08  

gosc_bad8 - Profil
gosc_bad8

Na podstawie tego tekstu (ostatni akapit) można wywnioskować, że sytuacja Ryanaira i Wizzaira jest bardzo podobna jeżeli chodzi o zniżki za korzystanie z Lotniska Chopina, czy dobrze myślę? W tekście pominięta jest sprawa warunków pozostania Ryanair w WAW.
Jeżeli tak to bardzo prawdopodobne, że linie te wrócą do Modlina dopiero na początku lipca 2014 roku, kiedy skończą im się zniżki. Kiepska jest to perspektywa dla WMI.
zobacz link
15/08/2013 00:18  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: