Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Dojazd z Rzym Fiumicino

Witam, Jak najszybciej i najtaniej dojechać od Rzymu z FCO ? Ma ktoś jakieś informacje? Cotral dojeżdża, ale nie wiem czy te autobsuy mają bilety na konkrentą godzinę, czy na dowolną tego konkretnego dnia? Pozdrawiam.

21/07/2013 14:07,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b

Jechałem Terravision i polecam . Na lotnisku nie ma dworca tylko są stanowiska odjazdu , wychodząc z terminala skręcasz w prawo i idziesz aż dojdziesz do przystanku.
24/07/2013 12:52  

Tak, wiem, ale chodzi mi bardziej o doświadczenia innych użytkowników, jak z dojazdem. jechał ktoś tym terravision ? jak dotrzeć na dworzec z terminalu po wyjściu ? Lot Wizz'em
24/07/2013 12:45  

zobacz link
21/07/2013 21:02  

polecam pociag Leonardo Express ze stacji Termini, jest drozszy ale najszybszy. Ewentualnie jesli chcesz zaoszczedzic to ze stacji Ostiense jezdzi zwykly regionalny. Podaje link do strony kolei wloskich
21/07/2013 20:58  

polecam pociag Leonardo Express ze stacji Termini, jest drozszy ale najszybszy. Ewentualnie jesli chcesz zaoszczedzic to ze stacji Ostiense jezdzi zwykly regionalny
21/07/2013 20:57  

zobacz link
wszystko o połączeniach.
Terravision w obie strony 8 euro kupujesz na godzinę ale jak sie samolot opóźni to nie ma problemu.Ważne w drodze powrotnej podsteplować bilet w biurze Terravision na stacji Roma Termini przy przystanku gdzie odjeżdżają autobusy
21/07/2013 14:22  

Witam,

Jak najszybciej i najtaniej dojechać od Rzymu z FCO ? Ma ktoś jakieś informacje? Cotral dojeżdża, ale nie wiem czy te autobsuy mają bilety na konkrentą godzinę, czy na dowolną tego konkretnego dnia?

Pozdrawiam.
21/07/2013 14:07  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: