Jak dolecieć na Maderę?

W miarę szybko, bez 5 przesiadek? Niekoniecznie najtaniej, ale w przyzwoitej cenie? Czy pozostają mi "wczasy" organizowane przez jakieś biuro podróży? Wycieczka odpada - nie lubię być uzależniony od grupy ;)
15/07/2013 11:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sauvi 2013-07-18 12:08   
sauvi - Profil sauvi
@przemolot: popieram Andrzeja, Lizbona to jedno z najciekawszych i najsympatyczniejszych miast Europy. Warto spedzic nie tylko dobe, ale i caly tydzien.
andrzejtoulon 2013-07-18 12:04   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Lizbona sama w sobie też jest fajnym miejscem więc wykorzystaj tę długą przesiadkę na małe zwiedzanie, byłem w Lizbonie z jakieś 10 razy i jeszcze mi się nie znudziła.
przemolot 2013-07-18 11:35   
przemolot - Profil przemolot
Do Pragi mam kawałek ;) Znalazłem za przyzwoitą cenę TAPa z WAW z przesiadką w Lizbonie. Kombinuję właśnie z powrotem. Ta sama trasa byłaby najlepsza (cenowo też) gdyby nie fakt, że w Lizbonie byłaby prawie doba przerwy.
marcowy 2013-07-18 11:20   
marcowy - Profil marcowy
polecam Easyjet z Londynu - głównie dlatego że najłatwiej tam się dostać praktycznie z całej Polski - no i przy dużym szczęściu za grosze
a lot powrotny na Madere możesz wyklikać np w wrześniu/pazdzierniku za 100 funciaków
matbit 2013-07-16 10:18   
matbit - Profil matbit
Ja polecam EasyJeta z Pragi raczej dla mieszkających na poludniu Polski gdzie jest dobry i tani dojazd do stolicy Czrech, Praga-Mediolan-Lizbona-Madera całość za bilety niecałe 700 zl, trzeba rezerwować z duzym wyprzedzeniem wtedy wychodzi jeszcze taniej.
ktgracz 2013-07-16 10:04   
ktgracz - Profil ktgracz
drugi chochlik: lata od jesieni 2012 :)
ktgracz 2013-07-16 10:02   
ktgracz - Profil ktgracz
FNC przeważnie (nie ma*) na liście
ktgracz 2013-07-16 10:01   
ktgracz - Profil ktgracz
Madera w odróżnieniu od czterech dużych / głównych kanarków, to dość wymagający kierunek dla backpackera z Polski. Rodzaj przelotu (zakładając że lot ma się zamknąć w 200Eur) zależy mocno od 2-3 parametrów: na ile lecisz; z jakim wyprzedzeniem chcesz (lub musisz jak masz zaplanować urlop w pracy) rezerwować bilety; kiedy pobyt; i ew. czy powrót musi być na 100% planowo tego i tego dnia czy możemy sobie wrócić na ostatnią chwilę np. 3-5 dni później. // Z rejsowych od jesieni 2013 lata jeszcze LH w wersji Non-stop You (FNC przeważnie na liście w oficjalnych promocjach, realne ceny od 99Eur one-way, najtańsze RT były na pojedyńcze daty na grudzień-styczeń po 140-160Eur z TXL), loty w soboty z DUS i TXL.
usuniety 2013-07-15 23:25   
usuniety - Profil usuniety
ja leciałem z przesiadką w Paryżu (CDG; AF) i Lizbonie (przesiadka U2). Wyszło mniej niż 1000 zł (ale niestety ze sporym wyprzedzeniem).
andrzejtoulon 2013-07-15 13:17   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Polecam rowniez fajne i niedrogie mieszkanie w Camara do Lobos z widokiem na ocean i klif Cabo Girao, albo pokoje goscinne w samym centrum Funchal w villa Teresinha (a nie jak wiekszosc hoteli w dzielnicy Lido) no i obowiazkowo wynajem samochodu.
andrzejtoulon 2013-07-15 13:06   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
2 razy leciałem z przesiadką w Lizbonie chyba jest najwygodniej i najtaniej bo jest konkurencja i sporo lotow w ciagu dnia.Jezeli bys sie zdecydowal na lot TAP z Polski to nie rezerwuj biletu do Funchal na jednym bilecie bo naprawde wychodzi duzo taniej kiedy kupisz osobny bilet z Lizbony.Nawet bilety w jedna strone sa tanie wiec mozesz poleciec tam np.z Easyjetem a z powrotem Sata albo Tap.
sauvi 2013-07-15 12:08   
sauvi - Profil sauvi
Z lowcostow lata Easyjet z LGW, Bristolu i Lizbony, Air Berlin z Berlina i innych miast niemieckich, Transavia z Amsterdamu.
Z sieciowek jest TAP Portugal - bezposredni lot z Wwy do Lizbony i dalej na Madere.
przemolot 2013-07-15 11:45   
przemolot - Profil przemolot
W miarę szybko, bez 5 przesiadek? Niekoniecznie najtaniej, ale w przyzwoitej cenie? Czy pozostają mi "wczasy" organizowane przez jakieś biuro podróży? Wycieczka odpada - nie lubię być uzależniony od grupy ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy