Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Utrudniony kontakt z BOK Ryanair

Mialem taka sytuacje: Wykupilem bilety na lot do Birmingham z Katowic na 15.07.2013.Za kilka dni postanowilismy ze poleci z nami takze syn 15 lat.Rezerwacje udalo mi sie zrobic,ale odprawy online juz nie: blokada i komunikat: wykrylismy,ze osoba ma ponizej 16go roku zycia i musi byc pod opieka ..skontaktuj sie z BOK RYANAIR.No i szukam a tam w kontakatach tylko dwa telefony...zadnego maila,zadnego aktywnego okienka do wyjasnienia sprawy..tylko te telefony.Tyle, ze na zaden nie idzie sie dodzwonic.Po prostu nie przewidzieli zadnych problemow,a my nie mozemy w zaden sposob zrobic tzw. polaczenia rezerwacji naszego syna z nasza...No i tyle ad vocem.Pozdrawiam wszystkich!

28/06/2013 20:12,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14

To niedobra idea..tym bardziej,ze jak w koncu zdecydowalem sie skorzystac z tych telefonow to i tak nie mozna tego zrobic : po 2 sekundach polaczenie przerywa,choc mam na abonament i chyba nie powinny sie dziac takie rzeczy.
28/06/2013 21:10  

Taka jest idea... Podany numer jest płatny. Trzeba dużo czasu spędzić czekając na operatora (czyli dużo zapłacić) aby mieć szansę na połączenie.
28/06/2013 20:27  

Mialem taka sytuacje: Wykupilem bilety na lot do Birmingham z Katowic na 15.07.2013.Za kilka dni postanowilismy ze poleci z nami takze syn 15 lat.Rezerwacje udalo mi sie zrobic,ale odprawy online juz nie: blokada i komunikat: wykrylismy,ze osoba ma ponizej 16go roku zycia i musi byc pod opieka ..skontaktuj sie z BOK RYANAIR.No i szukam a tam w kontakatach tylko dwa telefony...zadnego maila,zadnego aktywnego okienka do wyjasnienia sprawy..tylko te telefony.Tyle, ze na zaden nie idzie sie dodzwonic.Po prostu nie przewidzieli zadnych problemow,a my nie mozemy w zaden sposob zrobic tzw. polaczenia rezerwacji naszego syna z nasza...No i tyle ad vocem.Pozdrawiam wszystkich!
28/06/2013 20:12  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: