Utrudniony kontakt z BOK Ryanair

Mialem taka sytuacje: Wykupilem bilety na lot do Birmingham z Katowic na 15.07.2013.Za kilka dni postanowilismy ze poleci z nami takze syn 15 lat.Rezerwacje udalo mi sie zrobic,ale odprawy online juz nie: blokada i komunikat: wykrylismy,ze osoba ma ponizej 16go roku zycia i musi byc pod opieka ..skontaktuj sie z BOK RYANAIR.No i szukam a tam w kontakatach tylko dwa telefony...zadnego maila,zadnego aktywnego okienka do wyjasnienia sprawy..tylko te telefony.Tyle, ze na zaden nie idzie sie dodzwonic.Po prostu nie przewidzieli zadnych problemow,a my nie mozemy w zaden sposob zrobic tzw. polaczenia rezerwacji naszego syna z nasza...No i tyle ad vocem.Pozdrawiam wszystkich!
28/06/2013 20:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
finskypeman 2013-06-28 21:10   
finskypeman - Profil finskypeman
To niedobra idea..tym bardziej,ze jak w koncu zdecydowalem sie skorzystac z tych telefonow to i tak nie mozna tego zrobic : po 2 sekundach polaczenie przerywa,choc mam na abonament i chyba nie powinny sie dziac takie rzeczy.
spooks 2013-06-28 20:27   
spooks - Profil spooks
Taka jest idea... Podany numer jest płatny. Trzeba dużo czasu spędzić czekając na operatora (czyli dużo zapłacić) aby mieć szansę na połączenie.
finskypeman 2013-06-28 20:12   
finskypeman - Profil finskypeman
Mialem taka sytuacje: Wykupilem bilety na lot do Birmingham z Katowic na 15.07.2013.Za kilka dni postanowilismy ze poleci z nami takze syn 15 lat.Rezerwacje udalo mi sie zrobic,ale odprawy online juz nie: blokada i komunikat: wykrylismy,ze osoba ma ponizej 16go roku zycia i musi byc pod opieka ..skontaktuj sie z BOK RYANAIR.No i szukam a tam w kontakatach tylko dwa telefony...zadnego maila,zadnego aktywnego okienka do wyjasnienia sprawy..tylko te telefony.Tyle, ze na zaden nie idzie sie dodzwonic.Po prostu nie przewidzieli zadnych problemow,a my nie mozemy w zaden sposob zrobic tzw. polaczenia rezerwacji naszego syna z nasza...No i tyle ad vocem.Pozdrawiam wszystkich!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy