×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Przecieki na Lotnisku Chopina


Wszyscy przyczepili się do Modlina, że pas źle zbudowany, a nikt nie przyczepia się do tego, że jeśli nad WAW pada deszcz to cały nowy terminal przecieka jak durszlak. Kuwety do transportu nietypowego bagażu uzywane są jako pojemniki na cieknącą wodę. Dziś po ulewie to była masakra. Kto w ogóle dopuścił ten przeciekający terminal do użytku? Jak ktos chce pooglądać to o czym piszę to zapraszam podczas deszczu na terminal. Dziś w dodatku zalało stanowiska odpraw oraz drogę do kontroli bezpieczeństwa. Tylko cud, że nikt się dziś na tym nie poślizgnął. Jestem ciekaw, co Pan rzecznik Portu na to?

25/06/2013 15:07,  
<>

gość_45436 - Profil
gość_45436
  

  
Wszyscy przyczepili się do Modlina, że pas źle zbudowany, a nikt nie przyczepia się do tego, że jeśli nad WAW pada deszcz to cały nowy terminal przecieka jak durszlak. Kuwety do transportu nietypowego bagażu uzywane są jako pojemniki na cieknącą wodę.
Dziś po ulewie to była masakra.
Kto w ogóle dopuścił ten przeciekający terminal do użytku?
Jak ktos chce pooglądać to o czym piszę to zapraszam podczas deszczu na terminal.
Dziś w dodatku zalało stanowiska odpraw oraz drogę do kontroli bezpieczeństwa. Tylko cud, że nikt się dziś na tym nie poślizgnął.
Jestem ciekaw, co Pan rzecznik Portu na to?
25/06/2013 15:07  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie