×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Odbiór bagażu na lotnisku przesiadki


Czy można zakończyć podróż na lotnisku gdzie mamy przesiadkę, odebrać bagaż i zrezygnować z dalszego lotu? Oczywiście zakładając, że bagaż nadamy informując o naszych planach. Zależy od linii lotniczej? KLM

07/06/2013 10:00,  
<>

gość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

  
Dość często latam z EWR do WAW przez FRA, nadając bagaż do FRA. Poprostu mam we FRA 4 godziny, a w bagażu dużą butelkę Jacka Danielsa dla niemieckich kolegów z korporacji :) W LH nigdy nie ma z tym problemów, w UA czasem nadają do FRA, czasem nie chcą. Zresztą, jest to jednej z powodów dla których nie lubię United :)
14/06/2013 02:23  

  
skasowanie rezerwacji jest ok, ale znajomi którzy mają takie bilety że chcą zrezygnować z ostatniego odcinka podróży w KLM zaczeli się dopytywac czy tak mogą zrobić i KLM właśnie stwierdziło że jednak nie. że bagaż musi być nadany do końca albo trzeba zmienić rezerwację. Brzydkie, bo w niektórych liniach ponoć tak można. Oczywiście jest możliwość, że ktoś udziela błędnej informacji ale sami dodali, że jeśli ktoś spróbuje tak nadac bagaż na lotnisku to dostanie taką samą odpowiedź. Faktycznie jestem ciekawy co się stanie jeśli nadac bagaż do LHR jeśli się nie uda do AMS i nie wsiąść do ostatniego samolotu. Wyładują - i co dalej? jakies opłaty by go potem otrzymać? a jak nie wyładują;)
08/06/2013 01:11  

  
Pracownicy lotniska mają OBOWIĄZEK (przepisy antyterrorystyczne) wyładować twój bagaż jeśli nie wsiądziesz na pokład drugiego lotu. Ale pamiętaj, że większość linii (nie wiem jak jest w KLM) skasuje całą rezerwacje jeśli nie wykorzystach chociażby jednego przelotu, a więc jeśli masz lot powrotny to zapewne on przepadnie.
07/06/2013 14:49  

  
Ja miałem lot HNL-LAX-LHR-WAW z czego lot do Waszawy był następnego dnia i bez problemu nadali bagaż do LHR. To co prawda co innego trochę ale babka na początku chciała mi nadać bagaż do WAW prosto. Powiedziałęm jej, że chce do LHR i nie było problemu.
07/06/2013 13:27  

  
mi się to w locie udało ( lot TLV-WAW-GDN ) ale z dużymi problemami. Myślę jednak że te problemy były w związku z pewną :) specyfiką TLV
07/06/2013 13:00  

  
Czy można zakończyć podróż na lotnisku gdzie mamy przesiadkę, odebrać bagaż i zrezygnować z dalszego lotu? Oczywiście zakładając, że bagaż nadamy informując o naszych planach. Zależy od linii lotniczej? KLM
07/06/2013 10:00  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie