Skończmy z dotowaniem LOTu

Czas na sprywatyzowanie wreszcie pokomunistycznych struktur - to tylko w Warszawie już się ostało - LOT , EuroLOT , PPL - co z tego , że ten ostatni ma plusy - doi inne państwowe niby-firmy . Ja naprawdę mam dość i mimo , że PIS chce utrzymania tych struktur - mówię - nie . Sprywatyzujmy póki czas - jedyna droga do urynkowienia polskiego niebas
02/06/2013 00:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sauvi 2013-06-05 09:13   
sauvi - Profil sauvi
@marcowy: lufa byla niegdys zainteresowana. Obecnie twierdzi, ze juz nie jest. Latwiej bedzie poczekac na upadek LOT i zalozyc Lufthansa Poland (albo nawet wykupic marke za bezcen).
marcowy 2013-06-05 08:33   
marcowy - Profil marcowy
Może niech już lufa kupi ten LOT ? Po dłuższej mojej nieobecności na pokładach naszego narodowego przewoźnika z niedzieli na poniedziałek miałem przyjemnośc odbyć lot na trasie GDN - WAW-STR - WAW-GDN. No cóż lot WAW STR - kanapka niejadalna :) ale to jest jeszcze pikuś. w niedziele wieczorem mail że lot jest odwołany, Po czterech ! rozmowach telefonicznych trwających każda około 10 min dostałem na mejla plan lotu 0- rebook na loty LH. Po przybyciu Pani w LSC szeroko otworzyła oczy i mówi że w systemie jest jakieś info na temat rebooku ale LOT nie założył rezerwacji !! W związku z czym brak miejsca na trasę MUC - GDN. Efekt: lot do MUC i zaklinanie rzeczywitości że ktoś nie przyjdzie. Na szczęście miejsce się znalazło. Pikanterii tej sprawie dodaje fakt że miejsca na wcześniejszy lot były bez problemu o czym ze zdziwieniem poinformowała mnie Pani z lufy !! Ręce mi opadły.
pikol 2013-06-02 00:09   
pikol - Profil pikol
Czas na sprywatyzowanie wreszcie pokomunistycznych struktur - to tylko w Warszawie już się ostało - LOT , EuroLOT , PPL - co z tego , że ten ostatni ma plusy - doi inne państwowe niby-firmy . Ja naprawdę mam dość i mimo , że PIS chce utrzymania tych struktur - mówię - nie .
Sprywatyzujmy póki czas - jedyna droga do urynkowienia polskiego niebas
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy