×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Skończmy z dotowaniem LOTu


Czas na sprywatyzowanie wreszcie pokomunistycznych struktur - to tylko w Warszawie już się ostało - LOT , EuroLOT , PPL - co z tego , że ten ostatni ma plusy - doi inne państwowe niby-firmy . Ja naprawdę mam dość i mimo , że PIS chce utrzymania tych struktur - mówię - nie . Sprywatyzujmy póki czas - jedyna droga do urynkowienia polskiego niebas

02/06/2013 00:09,  
<>

gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

  
@marcowy: lufa byla niegdys zainteresowana. Obecnie twierdzi, ze juz nie jest. Latwiej bedzie poczekac na upadek LOT i zalozyc Lufthansa Poland (albo nawet wykupic marke za bezcen).
05/06/2013 09:13  

  
Może niech już lufa kupi ten LOT ? Po dłuższej mojej nieobecności na pokładach naszego narodowego przewoźnika z niedzieli na poniedziałek miałem przyjemnośc odbyć lot na trasie GDN - WAW-STR - WAW-GDN. No cóż lot WAW STR - kanapka niejadalna :) ale to jest jeszcze pikuś. w niedziele wieczorem mail że lot jest odwołany, Po czterech ! rozmowach telefonicznych trwających każda około 10 min dostałem na mejla plan lotu 0- rebook na loty LH. Po przybyciu Pani w LSC szeroko otworzyła oczy i mówi że w systemie jest jakieś info na temat rebooku ale LOT nie założył rezerwacji !! W związku z czym brak miejsca na trasę MUC - GDN. Efekt: lot do MUC i zaklinanie rzeczywitości że ktoś nie przyjdzie. Na szczęście miejsce się znalazło. Pikanterii tej sprawie dodaje fakt że miejsca na wcześniejszy lot były bez problemu o czym ze zdziwieniem poinformowała mnie Pani z lufy !! Ręce mi opadły.
05/06/2013 08:33  

  
Czas na sprywatyzowanie wreszcie pokomunistycznych struktur - to tylko w Warszawie już się ostało - LOT , EuroLOT , PPL - co z tego , że ten ostatni ma plusy - doi inne państwowe niby-firmy . Ja naprawdę mam dość i mimo , że PIS chce utrzymania tych struktur - mówię - nie .
Sprywatyzujmy póki czas - jedyna droga do urynkowienia polskiego niebas
02/06/2013 00:09  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie