Stansted - Londyn

Witam serdecznie. Chciałbym byście pomogli mi w kwestii dojechania z portu lotniczego Londyn-Stansted do Lodynu, a konkretnie na Pagoda Gardens. JAK najtaniej dojechać? Przeczytałem na tej stronie że, cytuję "Jak dojechać koleją? Pamiędzy centrum Londynu a lotniskiem Londyn (Stansted) kursują pociągi Stansted Express. Odjeżdżają co 15-30 minut, zaś podróż do/z stacji Liverpool Street trwa około 45 minut. Cena biletu w jedną stronę to 16 funty, w dwie 26 funtów. Pasażerowie Ryanair mogą kupić bilet poprzez stronę firmy, gdzie podaje się kod rezerwacji. Wtedy bilet w jedną stronę kosztuje 10 funtów, a powrotny 19,50 funta. Również dzięki innym przewoźnikom kolejowym operującym z/do lotniska Stansted możemy bezpośrednio dojechać do Cambridge, Leicester, Birmingham." W związku z tym tu rodzi się moje pytanie. Jak mam zarezerwować bilet na te 10 funtów, skoro lecę samolotem Ryanair, posiadam kod rezerwacji, aczkolwiek na stronie zobacz link czyli stronie głównej kolei, wyskakuje mi notorycznie cena "Single L23.40", oczywiście w Standard Class?
01/06/2013 19:56  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mppt 2013-06-02 07:29   
mppt - Profil mppt
tfl.gov.uk
usuniety 2013-06-01 22:55   
usuniety - Profil usuniety
A jak poruszać się po samym Londynie? Mógłby ktoś podać mi stronę z pełną rozpiską metra i autobusów? Czy jak jestem studentem to muszę wyrobić dodatkową kartę studencką by mieć zniżki na takowe środki transportu?
lider222 2013-06-01 21:40   
lider222 - Profil lider222
Można do centrum dojechać autobusem eurovision za 5 funtów
usuniety 2013-06-01 19:56   
usuniety - Profil usuniety
Witam serdecznie.
Chciałbym byście pomogli mi w kwestii dojechania z portu lotniczego Londyn-Stansted do Lodynu, a konkretnie na Pagoda Gardens.
JAK najtaniej dojechać?
Przeczytałem na tej stronie że, cytuję "Jak dojechać koleją?
Pamiędzy centrum Londynu a lotniskiem Londyn (Stansted) kursują pociągi Stansted Express. Odjeżdżają co 15-30 minut, zaś podróż do/z stacji Liverpool Street trwa około 45 minut. Cena biletu w jedną stronę to 16 funty, w dwie 26 funtów. Pasażerowie Ryanair mogą kupić bilet poprzez stronę firmy, gdzie podaje się kod rezerwacji. Wtedy bilet w jedną stronę kosztuje 10 funtów, a powrotny 19,50 funta. Również dzięki innym przewoźnikom kolejowym operującym z/do lotniska Stansted możemy bezpośrednio dojechać do Cambridge, Leicester, Birmingham."
W związku z tym tu rodzi się moje pytanie. Jak mam zarezerwować bilet na te 10 funtów, skoro lecę samolotem Ryanair, posiadam kod rezerwacji, aczkolwiek na stronie zobacz link czyli stronie głównej kolei, wyskakuje mi notorycznie cena "Single L23.40", oczywiście w Standard Class?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy