Pytanie odnośnie statusów konta

Witam! Chciałbym zapytać o jedną rzecz. Na początku pragnę podkreślić iż pytam TYLKO I WYŁĄCZNIE z czystej ciekawości. Od pewnego czasu pisząc na forum, przeglądam sobie również profile użytkowników i natrafiam u co niektórych "starych zjadaczy chleba" tego forum często na coś takiego jak status: "konto:aktywny forumowicz". Ja mam tylko status "konto:aktywne". Moje pytanie brzmi: jakie są kryteria nadania tego pierwszego statusu, albo po jakim czasie lub po ilu postach jest ten tytuł nadawany? Dziękuje kompetentnej osobie za udzielenie mi informacji.
27/05/2013 13:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marcowy 2013-05-27 14:27   
marcowy - Profil marcowy
ok, ok :)
usuniety 2013-05-27 14:08   
usuniety - Profil usuniety
marcowy: zaznaczyłem wyrażnie iż "pytam TYLKO I WYŁĄCZNIE z czystej ciekawości". Nie nudzi mi się, dziękuje mam co do roboty poza tym forum.
marcowy 2013-05-27 13:49   
marcowy - Profil marcowy
oj, komuś się nudzi ..... :)
mietek 2013-05-27 13:36   
mietek - Profil mietek
Może jak przekroczysz 1 tyś postów? Brakuje Ci 12 więc spróbuj;-)
usuniety 2013-05-27 13:32   
usuniety - Profil usuniety
Witam!

Chciałbym zapytać o jedną rzecz. Na początku pragnę podkreślić iż pytam TYLKO I WYŁĄCZNIE z czystej ciekawości. Od pewnego czasu pisząc na forum, przeglądam sobie również profile użytkowników i natrafiam u co niektórych "starych zjadaczy chleba" tego forum często na coś takiego jak status: "konto:aktywny forumowicz". Ja mam tylko status "konto:aktywne". Moje pytanie brzmi: jakie są kryteria nadania tego pierwszego statusu, albo po jakim czasie lub po ilu postach jest ten tytuł nadawany? Dziękuje kompetentnej osobie za udzielenie mi informacji.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy