Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Warszawa - Sharm el-Sheikh

gosc_824e
gosc_824e
Witam! Mam pytanie odnośnie przelotu do Sharm el Sheik. Chodzi konkretnie o to czy mam zagwarantowany kontakt w jakimkolwiek rezydentem na miejscu lub w jaki sposób mogę się upewnić o dokładnej godzinie powrotu. Latam do Sharm 2-3 razy w roku i wiem, że bywają zmiany godzin. Z góry dziękuję z odpowiedź. Mój adres zobacz link

27/05/2013 09:43,  
<>

gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95

hmm, jeżeli latasz kilka razy rocznie to powinieneś być już dobrze zorientowany w procedurach....Jeżeli korzystasz z biura podróży kupując całą imprezę to musisz mieć kontakt z rezydentem - tak mówi prawo :) a co do godzin samolotów to jest wolna amerykanka - muszą cię jedynie powiadomić na 24 h przed odlotem
28/05/2013 09:20  

pytanie do biura podróży u którego wykupiłeś wycieczkę... no chyba że organizujesz się sam indywidualnie - wtedy nie masz żadnej pomocy rezydenta
28/05/2013 09:09  

gosc_824e - Profil
gosc_824e

Witam!

Mam pytanie odnośnie przelotu do Sharm el Sheik. Chodzi konkretnie o to czy mam zagwarantowany kontakt w jakimkolwiek rezydentem na miejscu lub w jaki sposób mogę się upewnić o dokładnej godzinie powrotu. Latam do Sharm 2-3 razy w roku i wiem, że bywają zmiany godzin. Z góry dziękuję z odpowiedź. Mój adres zobacz link
27/05/2013 09:43  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: