Warszawa - Sharm el-Sheikh

Witam! Mam pytanie odnośnie przelotu do Sharm el Sheik. Chodzi konkretnie o to czy mam zagwarantowany kontakt w jakimkolwiek rezydentem na miejscu lub w jaki sposób mogę się upewnić o dokładnej godzinie powrotu. Latam do Sharm 2-3 razy w roku i wiem, że bywają zmiany godzin. Z góry dziękuję z odpowiedź. Mój adres zobacz link
27/05/2013 09:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marcowy 2013-05-28 09:20   
marcowy - Profil marcowy
hmm, jeżeli latasz kilka razy rocznie to powinieneś być już dobrze zorientowany w procedurach....Jeżeli korzystasz z biura podróży kupując całą imprezę to musisz mieć kontakt z rezydentem - tak mówi prawo :) a co do godzin samolotów to jest wolna amerykanka - muszą cię jedynie powiadomić na 24 h przed odlotem
luka 2013-05-28 09:09   
luka - Profil luka
pytanie do biura podróży u którego wykupiłeś wycieczkę... no chyba że organizujesz się sam indywidualnie - wtedy nie masz żadnej pomocy rezydenta
gosc_824e 2013-05-27 09:43   
gosc_824e - Profil gosc_824e
Witam!

Mam pytanie odnośnie przelotu do Sharm el Sheik. Chodzi konkretnie o to czy mam zagwarantowany kontakt w jakimkolwiek rezydentem na miejscu lub w jaki sposób mogę się upewnić o dokładnej godzinie powrotu. Latam do Sharm 2-3 razy w roku i wiem, że bywają zmiany godzin. Z góry dziękuję z odpowiedź. Mój adres zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy