Kalendarz lotów - błędy techniczne

Witam! Mam mały problem z kalendarzem lotów. Mianowicie, niektóre linie wyświetlają się w nim w różnych miejscach pod inną nazwą. Np. Tiger Airways wyświetlany jest w liście lotów jako Turkuaz, ale już tam gdzie jest "Linie, którymi podróżuje..." wyświetla się poprawnie. Z kolei pojawia mi się tam linia Freedom Air którą nigdy nie leciałem. W ogóle, tam gdzie podane jest ile razy leciałem którą linią, nijak się to nie sumuje i nie zgadza z zapisaną liczbą lotów. Dzięki.
24/05/2013 19:34  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2013-08-11 11:49   
usuniety - Profil usuniety
znów pojawił się problem z wyświetlaniem mapy kalendarza lotów. Da się to w końcu naprawić?
usuniety 2013-06-11 23:20   
usuniety - Profil usuniety
poza tym od pewnego czasu jest problem z wyświetlaniem się mapy lotów. sprawdzałem na kilku komputerach...
pcharasz 2013-06-02 09:19   
pcharasz - Profil pcharasz
Dlaczego administracja nas ignoruje? Jeżeli jest to z jakiegoś powodu problem czasochłonny do rozwiązania, to zrozumiemy, wystarczy o tym napisać.
krzysiekl 2013-05-31 09:10   
krzysiekl - Profil krzysiekl
i nadal nie można zobaczyć wszystkich pól jakie się wypełniło przy tworzeniu wpisu.
pcharasz 2013-05-29 07:42   
pcharasz - Profil pcharasz
Niestety, nadal wszystko po staremu. Błędy nadal są, lotniska i linii nadal nie ma w bazie danych :(
copilot 2013-05-27 19:38   
copilot - Profil copilot
I nie ma linii Nesma Airlines NE!
pcharasz 2013-05-27 19:31   
pcharasz - Profil pcharasz
Przy okazji, proszę o dodanie lotniska w Huay Xai (Houeisay) - kod IATA HOE - do kalendarza lotów.
zobacz link
pcharasz 2013-05-24 19:34   
pcharasz - Profil pcharasz
Witam! Mam mały problem z kalendarzem lotów. Mianowicie, niektóre linie wyświetlają się w nim w różnych miejscach pod inną nazwą. Np. Tiger Airways wyświetlany jest w liście lotów jako Turkuaz, ale już tam gdzie jest "Linie, którymi podróżuje..." wyświetla się poprawnie. Z kolei pojawia mi się tam linia Freedom Air którą nigdy nie leciałem. W ogóle, tam gdzie podane jest ile razy leciałem którą linią, nijak się to nie sumuje i nie zgadza z zapisaną liczbą lotów. Dzięki.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy