×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz od 12 kwietnia brak opłat


Dostałem informację iżUprzejmie informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej, w związku z czym w odniesieniu do rezerwacji dokonanych po tym terminie korzyść w postaci braku opłaty rezerwacyjnej płynąca z dokonania płatności z konta WIZZ nie będzie mieć zastosowania. Uzupełniliśmy bezpłatnie Pana / Pani konto jednorazową wpłatą, aby zachęcić Pana / Panią do korzystania z konta WIZZ podczas kolejnych rezerwacji. Czy to oznacza że nie będzie opłat za płatność każdym rodzajem karty kredytowej?

11/04/2013 18:16,  
<>

gość_fb1db - Profil
gość_fb1db
  

  
Od dziś testują nowy system Jest tak że po zalogowaniu na konto brak możliwości różnymi formami płatności cena jest ta która zawiera opłatę manipulacyjną i nie zmienia się w zależności czy konto wizz czy voucher.Ale przed logowaniem kilka razy wszedł mi jeszcze stary system.Dziś wpłacili mi na konto 5 zł i poinformowali że nie będzie opłat rezerwacyjnych za płatności więc pewnie zostaje opłata.Od jutra pewnie wszystko już będzie działało po nowemu
12/04/2013 13:18  

  
Chyba jednak nie tak do końca jest to prawdą ( link). Gdy zmienimy forme płatności na np online voucher opłata wynosi zero i zmienia się cena cąłkowita. Natomiast gdy chcemy zapłacic VDC to ołata wynosi 7 GBP i o tyle rośnie cena biletu.
zobacz link
12/04/2013 12:23  

  
Już wszystko wiadomo. Od dzisiaj w cenę biletu wliczona jest opłata manipulacyjna 30 zł. Brak jest opłat za płatność kartą.Cena biletu odpowiednio wzrosła
12/04/2013 12:13  

  
Dostałem informację iżUprzejmie informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej, w związku z czym w odniesieniu do rezerwacji dokonanych po tym terminie korzyść w postaci braku opłaty rezerwacyjnej płynąca z dokonania płatności z konta WIZZ nie będzie mieć zastosowania.

Uzupełniliśmy bezpłatnie Pana / Pani konto jednorazową wpłatą, aby zachęcić Pana / Panią do korzystania z konta WIZZ podczas kolejnych rezerwacji.

Czy to oznacza że nie będzie opłat za płatność każdym rodzajem karty kredytowej?
11/04/2013 18:16  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie