Wizz od 12 kwietnia brak opłat

Dostałem informację iżUprzejmie informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej, w związku z czym w odniesieniu do rezerwacji dokonanych po tym terminie korzyść w postaci braku opłaty rezerwacyjnej płynąca z dokonania płatności z konta WIZZ nie będzie mieć zastosowania. Uzupełniliśmy bezpłatnie Pana / Pani konto jednorazową wpłatą, aby zachęcić Pana / Panią do korzystania z konta WIZZ podczas kolejnych rezerwacji. Czy to oznacza że nie będzie opłat za płatność każdym rodzajem karty kredytowej?
11/04/2013 18:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kris76 2013-04-12 13:18   
kris76 - Profil kris76
Od dziś testują nowy system Jest tak że po zalogowaniu na konto brak możliwości różnymi formami płatności cena jest ta która zawiera opłatę manipulacyjną i nie zmienia się w zależności czy konto wizz czy voucher.Ale przed logowaniem kilka razy wszedł mi jeszcze stary system.Dziś wpłacili mi na konto 5 zł i poinformowali że nie będzie opłat rezerwacyjnych za płatności więc pewnie zostaje opłata.Od jutra pewnie wszystko już będzie działało po nowemu
4tech 2013-04-12 12:23   
4tech - Profil 4tech
Chyba jednak nie tak do końca jest to prawdą ( link). Gdy zmienimy forme płatności na np online voucher opłata wynosi zero i zmienia się cena cąłkowita. Natomiast gdy chcemy zapłacic VDC to ołata wynosi 7 GBP i o tyle rośnie cena biletu.
zobacz link
kris76 2013-04-12 12:13   
kris76 - Profil kris76
Już wszystko wiadomo. Od dzisiaj w cenę biletu wliczona jest opłata manipulacyjna 30 zł. Brak jest opłat za płatność kartą.Cena biletu odpowiednio wzrosła
kris76 2013-04-11 18:16   
kris76 - Profil kris76
Dostałem informację iżUprzejmie informujemy, że z dniem 12 kwietnia Wizz Air zaprzestaje pobierania opłaty rezerwacyjnej, w związku z czym w odniesieniu do rezerwacji dokonanych po tym terminie korzyść w postaci braku opłaty rezerwacyjnej płynąca z dokonania płatności z konta WIZZ nie będzie mieć zastosowania.

Uzupełniliśmy bezpłatnie Pana / Pani konto jednorazową wpłatą, aby zachęcić Pana / Panią do korzystania z konta WIZZ podczas kolejnych rezerwacji.

Czy to oznacza że nie będzie opłat za płatność każdym rodzajem karty kredytowej?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy