eSky

Ich bannery są praktycznie wszędzie, ceny lotów podawane na portalu niebezpiecznie (i niewiarygodnie) niskie. Chodzi mianowicie o portal e-sky. Ta niesamowita łatwość budzi moje wątpliwości, więc tutaj chciałabym zapytać: jakie są Wasze opinie? Czy ktoś już rezerwował lot za ich pośrednictwem? Można im zaufać?
10/03/2013 23:27  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
irkolo 2019-02-03 16:34   
irkolo - Profil irkolo
"Przesłanie elektronicznego biletu lotniczego (na adres mailowy podany podczas rezerwacji) następuje maksymalnie do 48 godzin od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na koncie eSky, zwykle jednak odbywa się w przeciągu kilkunastu - kilkudziesięciu minut." zobacz link
gość_9bbac 2019-02-03 14:04   
gość_9bbac - Profil gość_9bbac
Witam
Kupiłam bilet lotniczy przez ta stronę i do tej pory tego biletu nie dostałam !
Pisałam już kulka meilu i nic ! Dzwonię i nikt się nie zgłasza !
eSky 2019-01-23 15:36   
eSky - Profil eSky
do gość_3c7f5

Dzień dobry,
bardzo nam bardzo przykro, że wiadomości na stronie eSky wprowadziły Pana w błąd przez co pokrzyżowały się Pana osobiste plany wyjazdowe. Za zwrócenie nam uwagi bardzo dziękujemy. Podpowiadamy, że informacje o przepisach wizowych warto też sprawdzać na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Chcemy Pana sprawę rzetelnie przeanalizować. W tym celu bardzo prosimy o opisanie w wiadomości mailowej tego co się zdarzyło wraz z podaniem nr rezerwacji i złożonej reklamacji. Proszę do nas pisać na adres: zobacz link, a w tytule podać: forum pasazer.com + swój nick. Niezwłocznie Pana sprawą się zajmiemy.
Pozdrawiamy,
gość_3c7f5 2019-01-02 16:02   
gość_3c7f5 - Profil gość_3c7f5
Dzień Dobry,
bardzo mi przykro, że muszę zaczynać rok z niedogodnościami, które zapewniła mi strona esky. W listopadzie miałem zaplanowaną podróż do Jordanii do Ammanu. Przed wylotem sprawdziłem dokładnie kilka razy na waszej stronie eSky.pl jak długo musi być ważny paszport do tego kraju. Na waszej stronie widniała informacja, że jest to 3 miesiące. Otoż nie, nie jest to 3 miesiące tylko 6 miesięcy. Dowiedziałem się o tym w momencie, gdy pracownicy lotniska przy kontroli paszportu nie pozwolili mi udać się do samolotu. Wasza strona wprowadziła mnie w bardzo duży błąd, co kosztowało mnie dużo pieniędzy (bilety lotnicze, zakwaterowanie, wiza, bilet do Petry, łącznie ok. 200 Euro) jak i nerwów.
Następnego dnia po moim mailu do Was (w listopadzie) informacja o przepisach wizowych została zmieniona, a ja nie dostałem nawet maila w podziękowaniu za opisanie sytuacji. Dzięki mnie waszym klientom taka sytuacja już się nigdy nie przytrafi. Od miesiąca nie ma z Wami kontaktu,a ja nie otrzymałem żadnej rekompensaty ze strony esky. Sprawa nie została rozwiązana, więc tak jak pisałem w w mailach do Was, postaram się, żeby ta opinia i ta sytuacja trafiła do wielu użytkowników i umieszczę ją na tylu formach ile się da. Nie polecam nikomu usług ze strony eSky.pl
Pozdrawiam.
eSky 2018-11-26 14:56   
eSky - Profil eSky
Do gość_77a92

Dzień dobry,
Na forum pasazer.com nie jesteśmy wstanie rozwiązać Pani problemu. Przepraszamy za niedogodności i bardzo prosimy o przesłanie swojej wiadomości z opisem problemu, wraz z podaniem nr rezerwacji na adres: zobacz link, a w tytule proszę podać: forum pasazer.com + swój nick. Zajmiemy się tematem priorytetowo.
Pozdrawiamy,
eSky 2018-11-15 16:28   
eSky - Profil eSky
do gość_ed28e

Dzień dobry,
Wszystkie uwagi przyjmujemy. Chcemy Pana sprawę rzetelnie przeanalizować i przyśpieszyć rozpatrzenie reklamacji. W tym celu bardzo prosimy o opisanie w wiadomości mailowej swojego problemu, wraz z podaniem nr rezerwacji i reklamacji. Proszę do nas pisać na adres: zobacz link, a w tytule podać: forum pasazer.com + swój nick. Niezwłocznie Pana sprawą się zajmiemy.
Pozdrawiamy,
gość_97ac6 2018-11-10 12:23   
gość_97ac6 - Profil gość_97ac6
Nie warto! Radze kupowac bilety bezposr z linii lotniczej. Z esky zerowy kontakt, brak odpowiedzi na maile, dodzwonic sie tam to cud...
eSky 2018-11-06 14:25   
eSky - Profil eSky
gość_ae6c6

Dzień dobry,
To co Pan opisuje musi być nieporozumieniem. Bardzo proszę do nas napisać na maila zobacz link opisując całą sytuację wraz z podaniem numeru rezerwacji. Niezwłocznie zajmiemy się Pana sprawą.
Pozdrawiamy,
eSky 2018-10-15 11:27   
eSky - Profil eSky
do gość_452d1

Dzień dobry,
Bardzo proszę do nas napisać na maila zobacz link opisując sytuację wraz z podaniem numeru rezerwacji, jak i złożonej reklamacji. Niezwłocznie zajmiemy się Pani sprawą.
Pozdrawiamy,
gość_452d1 2018-10-12 09:44   
gość_452d1 - Profil gość_452d1
Pierwszy raz kupiłam bilety przez eSky - dostałam maila z numerami biletów i numerem rezerwacji, na nocny lot z Iranu do Polski. Na lotnisku w Teheranie okazało się że jednego z naszych biletów nie ma w systemie. Byliśmy w kraju gdzie internet zwykle nie działa, w środku nocy, bez możliwości kontaktu z kimkolwiek. Nawet nie chcę myśleć co by było gdybyśmy nie mieli wystarczającej ilości gotówki na zakup nowego biletu, albo nie znali języka i nie mogli się z pracownikami linii lotniczej porozumieć. Nie wspomnę już o tym co przeżyłam na lotnisku i o moich zszarganych nerwach. Wysłałam reklamację do eSky - ciekawa jestem jaka będzie odpowiedź........
eSky 2018-10-05 12:28   
eSky - Profil eSky
Do gość_3f9aa

Dzień dobry,
Bardzo proszę do nas napisać na maila zobacz link w tytule podając swój nick z forum i nr rezerwacji. W treści proszę opisać zaistniałą sytuację i rodzaj przelotu. Zajmiemy się sprawą priorytetowo.
Pozdrawiamy.
gość_3f9aa 2018-10-05 08:31   
gość_3f9aa - Profil gość_3f9aa
Witam, dokonanalam rezerwacji lotu Warszawa- Bruksela wylot na dziś. Wczoraj chciałam dokonać odprawy online-niestety było to niemozliwe. Nadany numer rezerwacji nie istnieje. Środki pieniężne oczywiście zostały pobrane.
eSky 2018-09-04 21:14   
eSky - Profil eSky
Do gość_77756

Dzień dobry.
Serdeczna prośba, aby Pan do nas napisał na maila zobacz link opisując zaistniałą sytuację wraz z podaniem nr rezerwacji i rodzajem przelotu. Z chęcią pomożemy i wyjaśnimy wszystko.
Pozdrawiamy.
gość_77756 2018-08-30 10:47   
gość_77756 - Profil gość_77756
Witam. Piszę z pytaniem dotyczącym rezerwacji lotu. Mianowicie chodzi o to że, dokonałem rezerwacji na lot Holandia-Polska, ale jestem zagranicą jak i również posiadam konto zagraniczne. I nie wiedziałem że do sfinalizowania transakcji potrzebne jest Polskie konto bankowe którego nie posiadam na ten moment. I moje pytanie brzmi czy muszę dokonać tej rezerwacji, czy zostanie ona automatycznie przez serwis anulowana?
gość_3102e 2018-08-13 14:19   
gość_3102e - Profil gość_3102e
Zakup biletu przez eSky obciążony jest dużym ryzykiem. Jeśli jest wybór operatorów, ich oferta jest zwykle najtańsza, ale ta niższa cena może np. nie uwzględniać bagażu rejestrowanego w drodze powrotnej. Łączą w jednym bilecie dwie taryfy - z bagażem i bez - co bardzo trudno jest zauważyć, a nawet jak się to zauważy (tak jak ja ostatnio), to wydaje się to tak absurdalne, że bierze się to za jakiś błąd systemu.
Tymczasem nie jest to błąd, tylko cyniczny sposób naciągania naiwnych.
Uważam, że takich oszustów należy omijać szerokim łukiem i sama nigdy więcej nie kupię biletu przez eSky.
irkolo 2018-08-10 16:55   
irkolo - Profil irkolo
@gość_95ac9: Przewoźnik wypłaca odszkodowanie pasażerowi a nie pośrednikowi:
"Artykuł 7
Prawo do odszkodowania
1. W przypadku odwołania do niniejszego artykułu, pasażerowie otrzymują odszkodowanie... "
gość_95ac9 2018-08-10 15:21   
gość_95ac9 - Profil gość_95ac9
Ja walczę 4 miesiące o odszkodowanie za opóźniony lot. Przewoźnik im wypłacił, ale oni mi już nie. Kupowałem u nich bilety prawie 2 lata, ale już tego nie robię.
gość_c4e4c 2018-08-07 10:29   
gość_c4e4c - Profil gość_c4e4c
Witam
Ja wybrałem opcje wyboru lotu na google po czym najlepsze zestawienie linii , co w przypadku innych wyszukiwarek było niemożliwe , było na wały oraz Oman airlines. Bezproblemowo zapłaciłem i w przypadku mojej rezerwacji bilet dostałem do 24 godzin .
I tu sprawa najwazniejsza - jest numer rezerwacji w wały ale przy lotach różnych linii są podane ich numery rezerwacji , czyli ja mam 3 numery - wały, się france i oman
eSky 2018-08-03 10:23   
eSky - Profil eSky
Dzień dobry.
Dziękujemy za wszystkie uwagi. Zarówno kwestie techniczne nieustannie poprawiamy, jak i jakość naszej obsługi. Z chęcią pomożemy, wyjaśnimy newralgiczne kwestie, w tym celu prosimy o maila na adres zobacz link Zajmiemy się każdym zgłoszeniem.
Pozdrawiamy.
make 2018-07-30 17:22   
make - Profil make
Zmagam się obecnie z tą firmą w podobnym problemie.
Mianowicie dokonałem rezerwacji biletów w dobrej cenie, pieniądze z karty pobrano bez najmniejszego problemu, po czym dostałem lakonicznego maila ze niestety ale linia lotnicza zmieniła cenę biletu (podniosła) w związku z czym nie mogą mi tego biletu wystawić. Moim zdaniem jest to wyłudzenie pieniędzy od klienta z czym już zwróciłem się do UOKiK. Widzę że firma działa na szeroką skalę czyli biorą pieniądze za coś czego nie są w stanie zrealizować przez jakiś czas mają moje pieniądze (oraz wielu innych klientów) więc mogą sobie nimi do woli obracać, a potem zwrócą lub nie jak ktoś będzie bardzo naciskał. Mam zamiar ich wyleczyć z tej praktyki korzystając z ustawy o prawach konsumenta
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy