Ciampino Terravision

Witam, kupiłem ostatnio bilety na transfer z i na lotnisko Ciampino linią Terravision. Mam pytanie : czy po przylocie też muszę iść wymienić bilet na kartę pokładową do Terracafe czy tylko robi się to na dworcu Termini podczas powrotu ? Za info będę wdzięczny. Pozdrawiam
30/01/2013 11:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_be69c 2018-02-15 08:34   
gość_be69c - Profil gość_be69c
Uwaga na Terravision ! Nie odpowiadają oni za bagaż pozostawiony w luku. Nam ukradli dwie walizki i to była wina Terravision, które teraz nie odpowiada. Jechaliśmy z Ciampino do Termini, kiedy dojechaliśmy do Termini, kierowca otwarł najpierw luk bagażowy a potem ludzi, kiedy wyszliśmy naszych walizek już nie było. Terravision nie ponosi odpowiedzialności za walizki, więc nas olali. Kierowca powiedział nam, że mogliśmy pilnować sobie bagażu, ale przecież byliśmy w autobusie !! Uważajcie na nich, ja straciłam przez nich dwie nowe walizki z zawartością.
kris76 2013-02-14 15:16   
kris76 - Profil kris76
Na lotnisku wystarczy przejść bezpośrednio do autobusu z wydrukowanym biletem. W drodze powrotnej trzeba wejść do Terracafe żeby podpisali bilet i dostaje się zółtą tabliczkę która daje pierszeństwo wejścia do autobusu i oczywiście gwarantuje w nim miejsce.Bez tabliczki nie wpuszczą do autokaru -tabliczka jest odbierana przy wsiadaniu
usuniety 2013-01-30 11:11   
usuniety - Profil usuniety
Witam,
kupiłem ostatnio bilety na transfer z i na lotnisko Ciampino linią Terravision. Mam pytanie :
czy po przylocie też muszę iść wymienić bilet na kartę pokładową do Terracafe czy tylko robi się to na dworcu Termini podczas powrotu ?
Za info będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy