×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ciampino Terravision


 - Profil
Witam, kupiłem ostatnio bilety na transfer z i na lotnisko Ciampino linią Terravision. Mam pytanie : czy po przylocie też muszę iść wymienić bilet na kartę pokładową do Terracafe czy tylko robi się to na dworcu Termini podczas powrotu ? Za info będę wdzięczny. Pozdrawiam

30/01/2013 11:11,  
<>

gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

gość_be69c - Profil
gość_be69c
  
Uwaga na Terravision ! Nie odpowiadają oni za bagaż pozostawiony w luku. Nam ukradli dwie walizki i to była wina Terravision, które teraz nie odpowiada. Jechaliśmy z Ciampino do Termini, kiedy dojechaliśmy do Termini, kierowca otwarł najpierw luk bagażowy a potem ludzi, kiedy wyszliśmy naszych walizek już nie było. Terravision nie ponosi odpowiedzialności za walizki, więc nas olali. Kierowca powiedział nam, że mogliśmy pilnować sobie bagażu, ale przecież byliśmy w autobusie !! Uważajcie na nich, ja straciłam przez nich dwie nowe walizki z zawartością.
15/02/2018 08:34  

  
Na lotnisku wystarczy przejść bezpośrednio do autobusu z wydrukowanym biletem. W drodze powrotnej trzeba wejść do Terracafe żeby podpisali bilet i dostaje się zółtą tabliczkę która daje pierszeństwo wejścia do autobusu i oczywiście gwarantuje w nim miejsce.Bez tabliczki nie wpuszczą do autokaru -tabliczka jest odbierana przy wsiadaniu
14/02/2013 15:16  

  
Witam,
kupiłem ostatnio bilety na transfer z i na lotnisko Ciampino linią Terravision. Mam pytanie :
czy po przylocie też muszę iść wymienić bilet na kartę pokładową do Terracafe czy tylko robi się to na dworcu Termini podczas powrotu ?
Za info będę wdzięczny.
Pozdrawiam
30/01/2013 11:11  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie