Transport

Witam; ) Mam takie pytanie. Otóż 7 lutego o godzinie 20:30 ląduje samolot Ryanaira w Rzeszowie, w którym locie będę miała okazje uczestniczyć i chciałabym się zapytać czy są jakieś busy z lotniska do Lublina ? sprawdzałam wiele linii, ale żaden z rozkładów mi nie pasuje. Jakby ktoś wiedział coś na temat busów z lotniska do Lbn po 20:30 to nawet browara postawie, tylko oby było coś. albo jakby ktoś może leciał tym samym lotem i był z Lublina i mógłby mnie zabrać to też browara postawie no i zapłace. Popytajcie znajomych, rodzine, jak możecie, Na prawdę mozecie mi życie uratować, bo nie chce mi się siedzieć do 6 rano na lotnisku. licze na jakąś pomoc z waszej strony.
21/01/2013 18:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
izkaa 2013-01-22 15:11   
izkaa - Profil izkaa
kurdee to mnie nie satysfakcjonuje, ale wielkie dzięki za pomoc ; )
luka 2013-01-21 19:21   
luka - Profil luka
sprawdziłem i widzę że o 2 nocy jest jakiś PKS do Lublina z dworca autobusowego, tak czy inaczej najpierw musisz dojechać do centrum Rzeszowa. żeby sprawdzić rozkład klinknij na link
zobacz link
luka 2013-01-21 19:15   
luka - Profil luka
trza było lecieć do świdnika ;) a tak to chyba czeka cię opłata za hotel w Rzeszowie :P niestety na ścianie wschodniej komunikacja publiczna zawsze była w powijakach
izkaa 2013-01-21 19:07   
izkaa - Profil izkaa
hehe, pomyliłam się, chodzi mi o 21 lutego ;D Sorrry
izkaa 2013-01-21 18:57   
izkaa - Profil izkaa
Witam; )
Mam takie pytanie. Otóż 7 lutego o godzinie 20:30 ląduje samolot Ryanaira w Rzeszowie, w którym locie będę miała okazje uczestniczyć i chciałabym się zapytać czy są jakieś busy z lotniska do Lublina ? sprawdzałam wiele linii, ale żaden z rozkładów mi nie pasuje. Jakby ktoś wiedział coś na temat busów z lotniska do Lbn po 20:30 to nawet browara postawie, tylko oby było coś. albo jakby ktoś może leciał tym samym lotem i był z Lublina i mógłby mnie zabrać to też browara postawie no i zapłace. Popytajcie znajomych, rodzine, jak możecie, Na prawdę mozecie mi życie uratować, bo nie chce mi się siedzieć do 6 rano na lotnisku.
licze na jakąś pomoc z waszej strony.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy