Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Transport

Witam; ) Mam takie pytanie. Otóż 7 lutego o godzinie 20:30 ląduje samolot Ryanaira w Rzeszowie, w którym locie będę miała okazje uczestniczyć i chciałabym się zapytać czy są jakieś busy z lotniska do Lublina ? sprawdzałam wiele linii, ale żaden z rozkładów mi nie pasuje. Jakby ktoś wiedział coś na temat busów z lotniska do Lbn po 20:30 to nawet browara postawie, tylko oby było coś. albo jakby ktoś może leciał tym samym lotem i był z Lublina i mógłby mnie zabrać to też browara postawie no i zapłace. Popytajcie znajomych, rodzine, jak możecie, Na prawdę mozecie mi życie uratować, bo nie chce mi się siedzieć do 6 rano na lotnisku. licze na jakąś pomoc z waszej strony.

21/01/2013 18:57,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14

kurdee to mnie nie satysfakcjonuje, ale wielkie dzięki za pomoc ; )
22/01/2013 15:11  

sprawdziłem i widzę że o 2 nocy jest jakiś PKS do Lublina z dworca autobusowego, tak czy inaczej najpierw musisz dojechać do centrum Rzeszowa. żeby sprawdzić rozkład klinknij na link
zobacz link
21/01/2013 19:21  

trza było lecieć do świdnika ;) a tak to chyba czeka cię opłata za hotel w Rzeszowie :P niestety na ścianie wschodniej komunikacja publiczna zawsze była w powijakach
21/01/2013 19:15  

hehe, pomyliłam się, chodzi mi o 21 lutego ;D Sorrry
21/01/2013 19:07  

Witam; )
Mam takie pytanie. Otóż 7 lutego o godzinie 20:30 ląduje samolot Ryanaira w Rzeszowie, w którym locie będę miała okazje uczestniczyć i chciałabym się zapytać czy są jakieś busy z lotniska do Lublina ? sprawdzałam wiele linii, ale żaden z rozkładów mi nie pasuje. Jakby ktoś wiedział coś na temat busów z lotniska do Lbn po 20:30 to nawet browara postawie, tylko oby było coś. albo jakby ktoś może leciał tym samym lotem i był z Lublina i mógłby mnie zabrać to też browara postawie no i zapłace. Popytajcie znajomych, rodzine, jak możecie, Na prawdę mozecie mi życie uratować, bo nie chce mi się siedzieć do 6 rano na lotnisku.
licze na jakąś pomoc z waszej strony.
21/01/2013 18:57  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: