Przywrócić Madeja

Właśnie zauważyłem że konto kolegi Madeja zostało zablokowane. Mimo wielu kontrowersyjnych wypowiedzi Madeja myślę że dla zachowania wyrazistych i interesujących dyskusji na forum warto by było mu dać jeszcze jedną szansę :) Cenzurze mówimy stanowcze NIE !
12/01/2013 10:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ssak 2013-01-12 14:07   
ssak - Profil ssak
shorty: bądź uczciwy i popatrz na to co wypisywali jego adwersarze i z ręka na sercu przyznaj czy faktycznie ich kultura była naprawdę tak wysoka, by konsekwencje wyciągać tylko w stosunku do jednej osoby? Ja osobiście mam wątpliwości.
ssak 2013-01-12 14:05   
ssak - Profil ssak
Szkoda tylko, ze reakcje moderatorow nie sa równie drastyczne w stosunku do innych, którzy posługują sie takimi epitetami. Poza tym pusty śmiech mnie ogarnia gdy widzę taka hipokryzje - człowiek podpisuje sie zarejestrowanym nickiem to go zbanujemy, ale z drugiej strony lekka ręka dajemy napisać wszystko każdemu bez rejestracji. Zaiste, logika godna naśladowania...
malin 2013-01-12 14:02   
malin - Profil malin
Można mieć inne poglądy, ale nazywanie adwersarzy głupkami to trochę zbyt dużo. Bardzo dobrze, że jest jakaś moderacja forum, musi być możliwość sankcji, nawet ostatecznej.
shorty 2013-01-12 13:34   
shorty - Profil shorty
jeśli bez chamstwa i bez nazywania kogoś debilem idiota itd to ok, a jelsi brak mu kultury i nie umie rozmawiac to NIE. to powinno byc miejsce dla ludzi o roznych pogladach, ale szanujacych sie nawzajem i potrafiących rozmawiac.
moderator 2013-01-12 13:14   
moderator - Profil moderator
Niestety mimo kilku upomnień jak i ostrzeżeń madej z premedytacja łamał zasady i regulamin forum. Niestety nasze prośby i ostrzeżenia nie przyniosły żadnego rezultatu. Przez długi czas prosiliśmy o zaprzestanie personalnych ataków... niestety madej nie dostosował się do naszych próśb. Nie możemy zatem akceptować nagminnego łamania regulaminu. Uważacie, że madej powinien dostać ostatnią szansę?
wojtek 2013-01-12 10:35   
wojtek - Profil wojtek
Zgadzam się, gość ma "ciekawe" pojmowanie świata, ale to nie powód, żeby go banować.
marcowy 2013-01-12 10:31   
marcowy - Profil marcowy
Właśnie zauważyłem że konto kolegi Madeja zostało zablokowane. Mimo wielu kontrowersyjnych wypowiedzi Madeja myślę że dla zachowania wyrazistych i interesujących dyskusji na forum warto by było mu dać jeszcze jedną szansę :) Cenzurze mówimy stanowcze NIE !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy