Wizz - koniec latania w cenie pączka

Ostatnio W!ZZ oferował dwudniową promocje -20% - już wtedy mi coś nie pasowało z cenami - i okazało się ze mam rację. Wprowadzony razem z małym bagażem podręcznym rabat zniknął wraz z promocją. Niestety ciężko znaleźć loty bardzo tanie - przynajmniej z Katowic. Najniższa oferta dla WDC to 24 zł za stronę. Wygląda na to że cenowe szaleństwo skończyło się na dobre, kilka tygodni temu Ryanair podniósł ceny a teraz W!ZZ - szkoda - miejmy nadzieję że wkrótce zacznie się nowa wojna cenowa między tymi przewoźnikami.
05/01/2013 14:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ssak 2013-01-10 13:15   
ssak - Profil ssak
Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam pełne lamentu posty o tym, ze nie bedzie juz biletów za złotówkę, albo ze koniec latania, bo najtańszy bilet kosztuje aż 25 złotych. Może czasem trzeba zejść z oblokow na ziemie i przyjąć jednak do wiadomości, ze latanie nie jest obowiązkiem, ani ze tym bardziej nie polega ono na tym, ze za przelot na drugi koniec Europy płaci sie mniej niż za bilet autobusowy?
krzysiekl 2013-01-07 15:09   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ciekawe co by zrobiono w roku 1990 gdyby ktoś wspomniał o bilecie za 1zł w przeliczeniu;) i to np. z Katowic do Szkocji na bezpośrednie połączenie.... ;) ;) ;)
humbak 2013-01-05 17:41   
humbak - Profil humbak
forplay nie wie, co to jest "przenośnia"? Wizz ma bilety po 4 zł (wczoraj nawet były po 3,20 zł). Pisząc o biletach "za 1 zł" mam na myśli pewien trend, zjawisko, etc. Że sa bilety bardziej "za 1 zł" niż "za 10 zł".
forplay 2013-01-05 17:28   
forplay - Profil forplay
W!ZZ nigdy nie miał biletów po 1 zł - a przynajmniej nie przez ostatnie 2 lata. to tak w kwestii formalnej. Nie dramatyzuję tylko stwierdzam co widac na stronie przewoźnika.
humbak 2013-01-05 16:20   
humbak - Profil humbak
forplay: Dramatyzujesz. Będą nadal bilety za 1 zł. W zasadzie już są...
forplay 2013-01-05 14:35   
forplay - Profil forplay
i dodatkowa promocja dla posiadaczy WDC
zobacz link
forplay 2013-01-05 14:17   
forplay - Profil forplay
Ostatnio W!ZZ oferował dwudniową promocje -20% - już wtedy mi coś nie pasowało z cenami - i okazało się ze mam rację. Wprowadzony razem z małym bagażem podręcznym rabat zniknął wraz z promocją. Niestety ciężko znaleźć loty bardzo tanie - przynajmniej z Katowic. Najniższa oferta dla WDC to 24 zł za stronę. Wygląda na to że cenowe szaleństwo skończyło się na dobre, kilka tygodni temu Ryanair podniósł ceny a teraz W!ZZ - szkoda - miejmy nadzieję że wkrótce zacznie się nowa wojna cenowa między tymi przewoźnikami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy