Corsair

lecę z ORY do PTP liniami corsair - czy ktos ma jakieś doświadczenia z nimi, jak jest z cateringiem w czasie lotu?
02/01/2013 15:46  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hipek 2013-01-03 12:23   
hipek - Profil hipek
dzięki za info:)))
paulinabak 2013-01-03 12:10   
paulinabak - Profil paulinabak
Witaj, leciałam dwukrotnie liniami Corsairfly w klasie economy na trasie ORY-SXM, powrót z międzylądowaniem w PTP. W moim przypadku podróż przebiegała bezproblemowo. Samolot (B747) czysty, w miarę wygodny jak na swój wiek. Załoga w miare młoda i miła. Catering nienajgorszy. Na obiad do wyboru były dwa dania. Nie pamiętam już dokładnie co było serwowane ale było smaczne. Przed lądowaniem była kanapka i jogurt. Podczas lotu powrotnego rownież dwa dania do wyboru na obiad, natomiast na śniadanie croissant i gorąca czekolada czyli wersja francuska. Napoje darmowe w klasie ekonomicznej również alkoholowe (z wyjątkiem wódki i szampana). Jednak od tamtego czasu catering mógł się zmienić, gdyż ja leciałam w październiku 2011 roku. Podróż zaliczam do udanych i jak najbardziej polecam tą linię lotniczą. Dla zainteresowanych dołączam link do zdjęć z mojej podróży.
zobacz link
hipek 2013-01-02 15:46   
hipek - Profil hipek
lecę z ORY do PTP liniami corsair - czy ktos ma jakieś doświadczenia z nimi, jak jest z cateringiem w czasie lotu?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy