×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Reklamacje uznane inaczej


Hej nie latałem za wiele w tym roku, ale miałem aż nadto przygód i tak: air berlin za 3,5h opóźnienie lotu Gdańsk-Berlin i kompletne olanie na lotnisku - proponuje mi (po pisemnej reklamacji poleconym) 250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014. Kłócić się o gotówkę bez tego? eurolot na trasie Gdańsk - Poprad opóźniał wylot o ponad 3h z powodu mgły w Warszawie (październik). Zrezygnowałem i dostałem zwrot pieniędzy na konto KK - ale na upomnienie sie o koszty parkingu i anulowania rezerwacji hotelu - napisali, ze nie mogą więcej oddać, ale mam u nich bilet na dowolny lot do końca czerwca 2013. Pytanie jw. Wizzair za opóźnienie lotu z Rzymu do Gdańska na kolejny dzień (był nocleg i kolacja i śniadanie, ale generalnie rozegrali to tak, by pasażerowie siedzieli na lotnisku a nie w hotelu) - odrzucił reklamację, a polski ULC odesłał mnie do Włoch. I od kilku miesięcy cisza... Jak się dowiadywać co dalej...? za porady z góry dziękuję

30/11/2012 00:05,  
<>

gość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

  
włosi nigdy się nie spieszą;) a całkiem możliwe że ENAC jeszcze nie wysłał zapytania do przewoźnika
03/12/2012 11:47  

  
"250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014" ???????? TO NATYCHMIAST WYMAGA INTERWENCJI W ULC!
03/12/2012 10:57  

  
Jak teraz będę w Rzymie, to wybieram się do ichniego ULC osobiście, aby im uprzejmie przypomnieć o tym, że o 8 listopada 2011 roku milcza w mojej sprawie...
03/12/2012 10:57  

  
pisz upomnienia do włoskiego urzędu ;) jak coś mam doświadczenie w tej dziedzinie
01/12/2012 09:43  

  
Hej
nie latałem za wiele w tym roku, ale miałem aż nadto przygód i tak:

air berlin za 3,5h opóźnienie lotu Gdańsk-Berlin i kompletne olanie na lotnisku - proponuje mi (po pisemnej reklamacji poleconym) 250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014. Kłócić się o gotówkę bez tego?

eurolot na trasie Gdańsk - Poprad opóźniał wylot o ponad 3h z powodu mgły w Warszawie (październik). Zrezygnowałem i dostałem zwrot pieniędzy na konto KK - ale na upomnienie sie o koszty parkingu i anulowania rezerwacji hotelu - napisali, ze nie mogą więcej oddać, ale mam u nich bilet na dowolny lot do końca czerwca 2013. Pytanie jw.

Wizzair za opóźnienie lotu z Rzymu do Gdańska na kolejny dzień (był nocleg i kolacja i śniadanie, ale generalnie rozegrali to tak, by pasażerowie siedzieli na lotnisku a nie w hotelu) - odrzucił reklamację, a polski ULC odesłał mnie do Włoch. I od kilku miesięcy cisza... Jak się dowiadywać co dalej...?

za porady z góry dziękuję
30/11/2012 00:05  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie