Reklamacje uznane inaczej

Hej nie latałem za wiele w tym roku, ale miałem aż nadto przygód i tak: air berlin za 3,5h opóźnienie lotu Gdańsk-Berlin i kompletne olanie na lotnisku - proponuje mi (po pisemnej reklamacji poleconym) 250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014. Kłócić się o gotówkę bez tego? eurolot na trasie Gdańsk - Poprad opóźniał wylot o ponad 3h z powodu mgły w Warszawie (październik). Zrezygnowałem i dostałem zwrot pieniędzy na konto KK - ale na upomnienie sie o koszty parkingu i anulowania rezerwacji hotelu - napisali, ze nie mogą więcej oddać, ale mam u nich bilet na dowolny lot do końca czerwca 2013. Pytanie jw. Wizzair za opóźnienie lotu z Rzymu do Gdańska na kolejny dzień (był nocleg i kolacja i śniadanie, ale generalnie rozegrali to tak, by pasażerowie siedzieli na lotnisku a nie w hotelu) - odrzucił reklamację, a polski ULC odesłał mnie do Włoch. I od kilku miesięcy cisza... Jak się dowiadywać co dalej...? za porady z góry dziękuję
30/11/2012 00:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
luka 2012-12-03 11:47   
luka - Profil luka
włosi nigdy się nie spieszą;) a całkiem możliwe że ENAC jeszcze nie wysłał zapytania do przewoźnika
humbak 2012-12-03 10:57   
humbak - Profil humbak
"250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014" ???????? TO NATYCHMIAST WYMAGA INTERWENCJI W ULC!
humbak 2012-12-03 10:57   
humbak - Profil humbak
Jak teraz będę w Rzymie, to wybieram się do ichniego ULC osobiście, aby im uprzejmie przypomnieć o tym, że o 8 listopada 2011 roku milcza w mojej sprawie...
luka 2012-12-01 09:43   
luka - Profil luka
pisz upomnienia do włoskiego urzędu ;) jak coś mam doświadczenie w tej dziedzinie
szymbz 2012-11-30 00:05   
szymbz - Profil szymbz
Hej
nie latałem za wiele w tym roku, ale miałem aż nadto przygód i tak:

air berlin za 3,5h opóźnienie lotu Gdańsk-Berlin i kompletne olanie na lotnisku - proponuje mi (po pisemnej reklamacji poleconym) 250 euro zwrotu na konto jak złożę i opłacę u nich kolejna rezerwację do listopada 2014. Kłócić się o gotówkę bez tego?

eurolot na trasie Gdańsk - Poprad opóźniał wylot o ponad 3h z powodu mgły w Warszawie (październik). Zrezygnowałem i dostałem zwrot pieniędzy na konto KK - ale na upomnienie sie o koszty parkingu i anulowania rezerwacji hotelu - napisali, ze nie mogą więcej oddać, ale mam u nich bilet na dowolny lot do końca czerwca 2013. Pytanie jw.

Wizzair za opóźnienie lotu z Rzymu do Gdańska na kolejny dzień (był nocleg i kolacja i śniadanie, ale generalnie rozegrali to tak, by pasażerowie siedzieli na lotnisku a nie w hotelu) - odrzucił reklamację, a polski ULC odesłał mnie do Włoch. I od kilku miesięcy cisza... Jak się dowiadywać co dalej...?

za porady z góry dziękuję
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy