Pusto w saloniku w GDN

Z powodu zmian w regulaminie korzystania z saloników biznesowych, wczoraj salonik w GDN świecił pustką. Obecnie posiadacze srebrnych kart Miles and More nie mają prawa wstępu. Wielka szkoda! Lojalność dla LO nie zostaje doceniona.
18/10/2012 12:58  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ssak 2012-10-21 18:44   
ssak - Profil ssak
Poznań juz zareagował. Posiadacze niebieskich i srebrnych kart M&M mogą skorzystać za jedyne 30 złotych.
Natomiast decyzja nie jest regulacja zarządu Lot tylko decyzja M&M dotycząca wszystkich jego uczestników.
ftlmm 2012-10-18 21:53   
ftlmm - Profil ftlmm
Nowa regulacja zarządu LOT uderza w podstawowy trzon często latających pasażerów stanowiących 70% posiadaczy przywilejów M&M i dających LO stały niekoniunkturalny dochód. Gdy zaczniemy wybierać cząsto tańsze linie AF, AY, LH czy nawet Wizz lub Ryan, LOT zauważy, że utrata wiernych pasażerów kosztuje ich więcej niż salonik. Jako FTL przywykłem do odległych gate'ów, radzę sobie z brakiem rękawów czy dusznymi autokarami. Ciężko mi z brudnymi samolotami, ale to pewnie oszczędność na handlingu. Ale konieczność siedzenia z laptopem na podłodze z puszką Tyskiego, nie podoba mi się.
krzysiekl 2012-10-18 13:20   
krzysiekl - Profil krzysiekl
może niech LO założy własny program? ;)
krzysiekl 2012-10-18 13:20   
krzysiekl - Profil krzysiekl
M&M jest kiepski:P
ftlmm 2012-10-18 12:58   
ftlmm - Profil ftlmm
Z powodu zmian w regulaminie korzystania z saloników biznesowych, wczoraj salonik w GDN świecił pustką. Obecnie posiadacze srebrnych kart Miles and More nie mają prawa wstępu. Wielka szkoda! Lojalność dla LO nie zostaje doceniona.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy