Bilet w dwie strony - lot w jedną

Może głupie pytanie ale liczę że ktoś z was się orientuje: czy jeśli mam bilet w dwie strony ale na wylocie nie polecę a chcę skorzystać z powrotu to czy Ryan nie skasuje mi bookingu? Niektóre (zwłaszcza tradycyjne) linie tak po chamsku robią... ale chciałbym mieć pewność a nie mam ochoty dzwonić na infolinie ;) czy ktoś ma może sprawdzone info? Dzięki z góry
16/10/2012 20:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2012-10-20 17:22   
dareck - Profil dareck
Jedynym LCC, o którym wiadomo, że zdarza mu się robić overbooking to Easyjet.. Co do Twojego lotu to nie zapomnij tylko odprawić się online nie zostawiając tego na ostatnią chwilę, bo panienki z Ryanair'a nie będzie obchodziło, że nie działała strona, internet albo drukarka :)
luka 2012-10-17 05:43   
luka - Profil luka
aha dzięki wielkie :) a swoją drogą... ciekawe jak często robią overbooking?
dareck 2012-10-16 21:38   
dareck - Profil dareck
Nie, nie skasuje. Ryanair zadowala się przepadkiem kasy za niewykorzystany lot :)
luka 2012-10-16 20:53   
luka - Profil luka
sprawa dotyczy Ryan Air ;) żeby nie było
luka 2012-10-16 20:51   
luka - Profil luka
Może głupie pytanie ale liczę że ktoś z was się orientuje: czy jeśli mam bilet w dwie strony ale na wylocie nie polecę a chcę skorzystać z powrotu to czy Ryan nie skasuje mi bookingu? Niektóre (zwłaszcza tradycyjne) linie tak po chamsku robią... ale chciałbym mieć pewność a nie mam ochoty dzwonić na infolinie ;) czy ktoś ma może sprawdzone info? Dzięki z góry
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy