×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Strasznie drogo na pokładzie"


Co jakiś czas przeglądam komentarze o liniach lotniczych. Właśnie dzisiaj zwróciłem uwagę na 2 wpisy z rzędu. ---strasznie drogo na pokładzie!!--- Strasznie drogo na pokładzie, butelka wody 500 ml - 10 zł. --- Może cena pół litrowej butelki wody nie jest najniższa - ale nie przesadzajmy. Taka sama butelka na lotnisku to 3 a nawet 4 euro. Na krajowych wiadomo trochę taniej więc warto się zaopatrzyć w sklepiku po odprawie... ale lecąc z Londynu Eindhoven czy Dortmundu wychodzi taniej w samolocie. Oczywiście kolejna dobra rada - płacimy w euro a nie w PLN bo na przeliczniku traci się kolejną złotówkę.

11/09/2012 20:40,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

  
opinia dotyczyła linii W6
11/09/2012 20:44  

  
Co jakiś czas przeglądam komentarze o liniach lotniczych. Właśnie dzisiaj zwróciłem uwagę na 2 wpisy z rzędu.
---strasznie drogo na pokładzie!!---
Strasznie drogo na pokładzie, butelka wody 500 ml - 10 zł. --- Może cena pół litrowej butelki wody nie jest najniższa - ale nie przesadzajmy. Taka sama butelka na lotnisku to 3 a nawet 4 euro. Na krajowych wiadomo trochę taniej więc warto się zaopatrzyć w sklepiku po odprawie... ale lecąc z Londynu Eindhoven czy Dortmundu wychodzi taniej w samolocie. Oczywiście kolejna dobra rada - płacimy w euro a nie w PLN bo na przeliczniku traci się kolejną złotówkę.
11/09/2012 20:40  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie