Zmiana godziny odlotu

Dostalem wlasnie maila od biura podrozy o zmianie mojego lotu. Problem w tym ze wedlug nowego rozkladu moj przylot jest pol godziny pozniej od planowej przesiadki. Jakie prawa mi przysluguja jezeli juz wykupilem bilet ? Problem jeszcze wiekszy bo lot operuja dwie rozne linie: SAS i TAP
14/07/2012 01:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
andrzejtoulon 2012-07-19 18:46   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
No udalo sie zamienic lot, tyle tylko ze zamiast wro-cph-lis jest wro-cph-muc-lis, poza tym trzeba bylo dzwonic do Chicago do siedziby biura 5 razy, trafic na godziny otwarcia siedziby Sas w Usa i jeszcze czekac na linii podczas gdy Orbitz zaletwial booking z sasem. Bo wedlug nich inaczej nie mozna a mail kontaktowy nie istnieje....
andrzejtoulon 2012-07-14 10:41   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Dziekuje za odpowiedz.
marecki 2012-07-14 08:17   
marecki - Profil marecki
Napisz do biura, żeby Ci zmienili bilet, tak aby zagwarantowany był odpowiedni czas przesiadki w związku z tą zmianą rozkładu. To że są różni przewoźnicy nie jest żadnym problemem; z resztą akurat są obaj ze *A.
andrzejtoulon 2012-07-14 01:55   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Dostalem wlasnie maila od biura podrozy o zmianie mojego lotu. Problem w tym ze wedlug nowego rozkladu moj przylot jest pol godziny pozniej od planowej przesiadki. Jakie prawa mi przysluguja jezeli juz wykupilem bilet ? Problem jeszcze wiekszy bo lot operuja dwie rozne linie: SAS i TAP
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy