Wyszukiwarki lotów

Witam,chciałem zachęcić do wymiany poglądów na temat wyszukiwarek połączeń. Ja często korzystam i już nie raz udało mi się odszukać tańszy lot w krótkim czasie. Na forum można trafić tani lot ale nie zawsze jest do miejsca które mnie aktualnie interesuje więc wyszukiwarki są chyba najlepszym sposobem. Ja obecnie używam [url=www.airnova.pl]Airova[/url] ale może znacie jeszcze jakieś inne godne polecenia, tylko nie podawajcie takich ,które zakłamują ceny ,np. że pokazuje połączenie za 1zł a później końcową za 1000zł ?
16/05/2012 11:00  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sthcos 2012-06-06 09:53   
sthcos - Profil sthcos
Witam, powiem tyle sprawdzałem wiele portali oferujących szukajki biletów lotniczych i do tej pory najtaniej jest na [url=http:www.bilety-lotnicze-online.pl]http:www.bilety-lotnicze-online.pl[/url]. I zgadzam się z przedmówcą rzeczywiście to wygląda jak by to było lokowanie produktu :)
mrader 2012-05-18 13:17   
mrader - Profil mrader
Jest mi bardzo przykro ;),że wypowiedzi na innym forum o podobnym poziomie intelektualnym nie zaspokoiły Twojej 'ciekawości'.W temacie...nie wypowiem się,bo jakiś nadgorliwy pseudo działacz ...forum, ponownie skasuje mój post...(:bezpodstawnie:).Dziękuję za uwagę :D ...miłego week&u :)
bukaj 2012-05-18 09:55   
bukaj - Profil bukaj
Mimo wszystko mógłbyś się podzielić swoim doświadczeniem (widzę że już parę lat jesteś na forum) byłbym ci bardzo wdzięczny :)
bukaj 2012-05-18 09:51   
bukaj - Profil bukaj
Teraz każdy post z linkiem jest traktowany jak lokowanie produktu,co zrobić :)
mrader 2012-05-17 01:59   
mrader - Profil mrader
...dopiszę,że ... 'wątek zawiera lokowanie produktu' ;D
bukaj 2012-05-16 11:00   
bukaj - Profil bukaj
Witam,chciałem zachęcić do wymiany poglądów na temat wyszukiwarek połączeń. Ja często korzystam i już nie raz udało mi się odszukać tańszy lot w krótkim czasie. Na forum można trafić tani lot ale nie zawsze jest do miejsca które mnie aktualnie interesuje więc wyszukiwarki są chyba najlepszym sposobem. Ja obecnie używam [url=www.airnova.pl]Airova[/url] ale może znacie jeszcze jakieś inne godne polecenia, tylko nie podawajcie takich ,które zakłamują ceny ,np. że pokazuje połączenie za 1zł a później końcową za 1000zł ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy