×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kara dla LOT-u


Kara dla LOT-u LOT ukarany za wprowadzanie klientów w błąd.Amerykański Departament Transportu kazał polskiemu przewoźnikowi zapłacić 60 tysięcy dolarów za "złamanie prawa lotniczego". A chodzi o reklamy LOT-u - w których pojawiają się promocyjne ceny przelotów. Nie znalazły się w nich żadne informacje o dodatkowych podatkach i opłatach o których, w myśl amerykańskiego prawa, klient powienien być powiadomiony.Oprócz LOT-u za to samo ukarany został także narodowy przewoźnik Korei Południowej Asiana Airlines, który będzie musiał zapłacić 70 tysięcy dolarów.

17/04/2012 10:46,  
<>

gość_63396 - Profil
gość_63396
  

  
no to dalem plame!!!! sorry....:(
17/04/2012 12:20  

  
hariko: To stary temat ze stycznia! Pisaliśmy o tym:
zobacz link
17/04/2012 10:49  

  
Kara dla LOT-u

LOT ukarany za wprowadzanie klientów w błąd.Amerykański Departament Transportu kazał polskiemu przewoźnikowi zapłacić 60 tysięcy dolarów za "złamanie prawa lotniczego". A chodzi o reklamy LOT-u - w których pojawiają się promocyjne ceny przelotów. Nie znalazły się w nich żadne informacje o dodatkowych podatkach i opłatach o których, w myśl amerykańskiego prawa, klient powienien być powiadomiony.Oprócz LOT-u za to samo ukarany został także narodowy przewoźnik Korei Południowej Asiana Airlines, który będzie musiał zapłacić 70 tysięcy dolarów.
17/04/2012 10:46  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie