Wizz bez opłaty za rezerwację

Witam. :)​​ Jestem posiadaczką karty kredytowej Wizz Air Citibank, która uprawnia mnie do rezerwacji biletów lotniczych linii Wizz Air bez ponoszenia opłaty za rezerwację (która standardowo wynosi od 18 do 36 zł za osobę za każdy odcinek). Proponuję forumowiczom bezpłatną rezerwację biletów na dowolnych trasach dla nieograniczonej liczby osób. Oczywiście płatność moją kartą Citibank, więc jedyne koszta, jakie ponosicie, to cena biletu. Jest to interes opłacalny zarówno dla Was, jak i dla mnie, gdyż im większy mam obrót na mojej karcie, tym więcej punktów w programie lojalnościowym bank mi przyznaje. Wy zyskujecie więc brak opłaty rezerwacyjnej, a ja - obrót na karcie. Myślę, że to bardzo uczciwy i opłacalny układ. Natychmiastowo otrzymuję przelewy z wszystkich banków, dzięki funkcji PayU na Allegro, co sprawia, ze cały proces rezerwacji trwa kilka minut. Transakcje przeprowadzam właśnie przez Allegro, więc możecie się czuć bezpiecznie. Wystarczy przeczytać moje komentarze (100% pozytywów). Zapraszam do współpracy. ​​ Kontakt: WizzAir.LosAngeles18​​@o2.pl, GG: 3932597, tel.: 532 702 686 Pozdrawiam i zapraszam! ​​:)
16/04/2012 11:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2012-04-18 21:46   
michalb - Profil michalb
ktgracz i dlatego taki wpis jak losangeles18 pomaga im
ktgracz 2012-04-18 17:59   
ktgracz - Profil ktgracz
michalb: to ma teraz szeroki wybór - ludzi jest masa. (Pół roku temu nie miało nawet 5os. tej karty)
michalb 2012-04-18 16:58   
michalb - Profil michalb
ktgracz, a jak ktoś przespał ta "rewolucje" lub dopiero teraz zaczyna latać ?
ktgracz 2012-04-18 16:55   
ktgracz - Profil ktgracz
Żadna zazdrość - widzę to dokładnie tak jak to opisał humbak: pół roku temu, to była rewolucja, a od dobrych kilku miesięcy jest multum osób oferujących się/ zbierających punkty. Nie bawiąc się w łacinę (by znowu nie być o coś posądzonym hehe) jednym zdaniem: "Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę".
humbak 2012-04-18 16:44   
humbak - Profil humbak
mirekk: Mogę Ci podrzucić jeszcze kilka innych kontaktów tego typu, jeśli jesteś w potrzebie. :o)
michalb 2012-04-18 16:38   
michalb - Profil michalb
Tez nie widzę nic złego w tym ze ktoś proponuje pomoc. ktgracz a co ma pigułka pozwalająca chudnąc wspólnego z lataniem ? a czy będziesz tez ja dawał za darmo? Uwielbiam ta Polską zazdrość
mirekk 2012-04-18 16:07   
mirekk - Profil mirekk
Popieram jak najbardziej i napewno skorzystam jak tylko bede wizzairem lecial ponownie. Oczywiscie jest to swego rodzaju reklama ale czemu zabraniać skoro to tylko pomaga uzytkownikom, bezplatnie!! Wielkie dzieki losangeles!
usuniety 2012-04-16 17:04   
usuniety - Profil usuniety
Zauważcie, że to jest propozycja pomagająca użytkownikom, którzy nie są w posiadaniu karty Wizz Air, kupić bilety bez opłaty rezerwacyjnej, a ja nie biorę za to dodatkowych pieniędzy. Za obrót na karcie nagradza mnie bank. Oferuję więc bezpłatną usługę, która realnie pomaga forumowiczom kupić tani bilet.
ktgracz 2012-04-16 16:56   
ktgracz - Profil ktgracz
> jak miałoby to wyglądać? // O czym dokładnie mówimy, bo jak są zakazane regulaminem (choć to jeszcze podchodzi po ankietę itp. które się pojawiają od czasu do czasu na forum), to chyba ban/(kas)ujecie?? Wystarczy, że zajrzę do kat. SPAM i wkleiłbym tekst o magicznej pigułce pozwalającej chudnąć 1kg na dobę... i co wtedy? ;) chyba kasujecie, bo było by mnóstwo tego syfu na forum od gości lub mocno nowych użytkowników ;/
admin 2012-04-16 14:23   
admin - Profil admin
ktgracz: Jasne tylko jak miałoby to wyglądać?
ktgracz 2012-04-16 13:04   
ktgracz - Profil ktgracz
dla* mas
ktgracz 2012-04-16 13:02   
ktgracz - Profil ktgracz
Adminie: można to tak darmowo się reklamować na forum? Sam może kiedyś skorzystam (hahaa) z takiej samo-promocji :-) // Pierwszy post, a taki strict usługowo-komercyjny. losangeles18: osób (w 8/10 przypadków kompletnie zielonych) które szukają rezerwacji w Wizz, FRyan jest dużo (tak szukających, jak i tych co mają karty i oferują się za free), ale na 1-2-3 forach takich... bardziej mas - zainteresowanych lotnictwem głównie w wersji użytkowej ;))
usuniety 2012-04-16 11:45   
usuniety - Profil usuniety
Witam. :)​​ Jestem posiadaczką karty kredytowej Wizz Air Citibank, która uprawnia mnie do rezerwacji biletów lotniczych linii Wizz Air bez ponoszenia opłaty za rezerwację (która standardowo wynosi od 18 do 36 zł za osobę za każdy odcinek). Proponuję forumowiczom bezpłatną rezerwację biletów na dowolnych trasach dla nieograniczonej liczby osób. Oczywiście płatność moją kartą Citibank, więc jedyne koszta, jakie ponosicie, to cena biletu. Jest to interes opłacalny zarówno dla Was, jak i dla mnie, gdyż im większy mam obrót na mojej karcie, tym więcej punktów w programie lojalnościowym bank mi przyznaje. Wy zyskujecie więc brak opłaty rezerwacyjnej, a ja - obrót na karcie. Myślę, że to bardzo uczciwy i opłacalny układ. Natychmiastowo otrzymuję przelewy z wszystkich banków, dzięki funkcji PayU na Allegro, co sprawia, ze cały proces rezerwacji trwa kilka minut. Transakcje przeprowadzam właśnie przez Allegro, więc możecie się czuć bezpiecznie. Wystarczy przeczytać moje komentarze (100% pozytywów). Zapraszam do współpracy. ​​ Kontakt: WizzAir.LosAngeles18​​@o2.pl, GG: 3932597, tel.: 532 702 686 Pozdrawiam i zapraszam! ​​:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy