Alitalia + Malev

Witajcie! w niedawnej "promocji" kupilem bilety do tokio z powrotem do budapesztu. odcinek z rzymu dod budapesztu oblugiwany przez malev oczywiscie nie dojdzie do skutku. oczywisice od alitalii nie dostalem zadnego info, ze lot sie nie odbedzie i ze mam problem. zadzwonilem wiec sam na infolinie, gdzie zostalem poinformowany, ze moj lot sie odbedzie, ale nastepnego dnia o 17:45! mam wiec w rzymie przesiadke 23h zamiast 1,5h. pani na infolinii powiediala, ze nie gwarantuja mi zadnego hotelu, moge sie pozniej ubiegac o zwrot kasy. nie chce mnie tez przerzucic na inne miasto, abym skonczyl podroz w ten sam dzien. macie jakies pomysly, jak to przeskoczyc? chcialbym, marze, aby przerzucili mnie na tok-cdg-waw. myslicie, ze da sie to jakos zalatwic? pozdrawiam
05/03/2012 16:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2012-03-08 00:37   
marecki - Profil marecki
Jeśli bilet na stoku AZ, to skontaktuj sie jeszcze raz z nimi i poproś o taką zmianę podróży, aby zapewniła Ci dotarcie do miejsca docelowego w najszybszym możliwym terminie; jeśli Ci to pasuje, to poproś o przerzucenie na rejs na inne europejskie lotnisko (np. WAW czy PRG) skoro nie są w stanie zagwarantowac alternatywnego lotu do BUD w tym dniu; natomiast nie mają obowiązku Ci zmieniać trasy w sposob dowolny wg Twojego życzenia i nie liczyłbym na to zwł. w sytuacji gdyby oznaczalo to koniecznośc posłania ci nie ich własnymi samolotami.
arti2007 2012-03-08 00:25   
arti2007 - Profil arti2007
Łukasz, czyj masz bilet? Jeśli AZ to nie ma problemu, aby Cię przerzucili na swoje własne inne rejsy.
farmer 2012-03-05 16:03   
farmer - Profil farmer
Witajcie!

w niedawnej "promocji" kupilem bilety do tokio z powrotem do budapesztu. odcinek z rzymu dod budapesztu oblugiwany przez malev oczywiscie nie dojdzie do skutku. oczywisice od alitalii nie dostalem zadnego info, ze lot sie nie odbedzie i ze mam problem. zadzwonilem wiec sam na infolinie, gdzie zostalem poinformowany, ze moj lot sie odbedzie, ale nastepnego dnia o 17:45! mam wiec w rzymie przesiadke 23h zamiast 1,5h. pani na infolinii powiediala, ze nie gwarantuja mi zadnego hotelu, moge sie pozniej ubiegac o zwrot kasy. nie chce mnie tez przerzucic na inne miasto, abym skonczyl podroz w ten sam dzien.
macie jakies pomysly, jak to przeskoczyc?
chcialbym, marze, aby przerzucili mnie na tok-cdg-waw. myslicie, ze da sie to jakos zalatwic?

pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy