×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia + Malev


Witajcie! w niedawnej "promocji" kupilem bilety do tokio z powrotem do budapesztu. odcinek z rzymu dod budapesztu oblugiwany przez malev oczywiscie nie dojdzie do skutku. oczywisice od alitalii nie dostalem zadnego info, ze lot sie nie odbedzie i ze mam problem. zadzwonilem wiec sam na infolinie, gdzie zostalem poinformowany, ze moj lot sie odbedzie, ale nastepnego dnia o 17:45! mam wiec w rzymie przesiadke 23h zamiast 1,5h. pani na infolinii powiediala, ze nie gwarantuja mi zadnego hotelu, moge sie pozniej ubiegac o zwrot kasy. nie chce mnie tez przerzucic na inne miasto, abym skonczyl podroz w ten sam dzien. macie jakies pomysly, jak to przeskoczyc? chcialbym, marze, aby przerzucili mnie na tok-cdg-waw. myslicie, ze da sie to jakos zalatwic? pozdrawiam

05/03/2012 16:03,  
<>

gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

  
Jeśli bilet na stoku AZ, to skontaktuj sie jeszcze raz z nimi i poproś o taką zmianę podróży, aby zapewniła Ci dotarcie do miejsca docelowego w najszybszym możliwym terminie; jeśli Ci to pasuje, to poproś o przerzucenie na rejs na inne europejskie lotnisko (np. WAW czy PRG) skoro nie są w stanie zagwarantowac alternatywnego lotu do BUD w tym dniu; natomiast nie mają obowiązku Ci zmieniać trasy w sposob dowolny wg Twojego życzenia i nie liczyłbym na to zwł. w sytuacji gdyby oznaczalo to koniecznośc posłania ci nie ich własnymi samolotami.
08/03/2012 00:37  

  
Łukasz, czyj masz bilet? Jeśli AZ to nie ma problemu, aby Cię przerzucili na swoje własne inne rejsy.
08/03/2012 00:25  

  
Witajcie!

w niedawnej "promocji" kupilem bilety do tokio z powrotem do budapesztu. odcinek z rzymu dod budapesztu oblugiwany przez malev oczywiscie nie dojdzie do skutku. oczywisice od alitalii nie dostalem zadnego info, ze lot sie nie odbedzie i ze mam problem. zadzwonilem wiec sam na infolinie, gdzie zostalem poinformowany, ze moj lot sie odbedzie, ale nastepnego dnia o 17:45! mam wiec w rzymie przesiadke 23h zamiast 1,5h. pani na infolinii powiediala, ze nie gwarantuja mi zadnego hotelu, moge sie pozniej ubiegac o zwrot kasy. nie chce mnie tez przerzucic na inne miasto, abym skonczyl podroz w ten sam dzien.
macie jakies pomysly, jak to przeskoczyc?
chcialbym, marze, aby przerzucili mnie na tok-cdg-waw. myslicie, ze da sie to jakos zalatwic?

pozdrawiam
05/03/2012 16:03  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie