Kinderniespodzianka a zwrot za bilet

Kupiony bilet WAW-TBS-WAW w LOT. Zakup w czerwcu 2011 na lot w maju 2012. Taryfa promocyjna - zwroty niedozwolone. W międzyczasie pasażerka zaciążyła i w momencie wylotu byłby w 9. m-cu w ciąży. Lekarz już teraz nie zaleca lotu. Czy jest szansa powalczyć w LOT o zwrot kasy? Nie mogę znaleźć tych informacji na stronie LOT.
19/02/2012 09:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bukaj 2012-05-06 17:23   
bukaj - Profil bukaj
Niezła historia :)
szumny 2012-02-19 10:10   
szumny - Profil szumny
dzięki marecki. Tego mniej więcej się spodziewałem. Utwierdziłeś mnie.
marecki 2012-02-19 09:33   
marecki - Profil marecki
Zgodnie z taryfą nie, natomiast warto się skontaktować z call center i omowić sprawę; być może że przewoźnik na zasadzie wyjątku uzna zwrot w związku z okolicznościami. Jeśli tak, będzie pewnie potrzebne przeslanie zaświadczenia lekarskiego lub innych dokumentów potwierdzających stan rzeczy. Ewentualne uznanie zwrotu leży tylko i wyłącznie w gestii przewoźnika w takim przypadku, pasażer nie może z tego tytułu mięć żadnych roszczeń.
szumny 2012-02-19 09:23   
szumny - Profil szumny
Kupiony bilet WAW-TBS-WAW w LOT. Zakup w czerwcu 2011 na lot w maju 2012. Taryfa promocyjna - zwroty niedozwolone. W międzyczasie pasażerka zaciążyła i w momencie wylotu byłby w 9. m-cu w ciąży. Lekarz już teraz nie zaleca lotu. Czy jest szansa powalczyć w LOT o zwrot kasy? Nie mogę znaleźć tych informacji na stronie LOT.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy