Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

LOT a odszkodowanie

gosc_b2d6
gosc_b2d6
Hej :) Dziś, czyli dzień po lądowaniu 767, miałem lecieć KRK WAW POZ, wylot o 6:00 rano, lądowanie w POZ o 8:25. Oczywiście w zakładce w rezerwacjach, na stronie lot.com była wiadomość, że mój lot jest odwołany, nic więcej. Nie poleciałem, pojechałem pociągiem, co teraz? Mam jakieś prawa? Spieprzyłem coś? Co mogę zrobić by odzyskać pieniądze? Jakieś odszkodowanie? Sam się w tym zgubię, więc pytam Was Panie i Panowie :)

02/11/2011 23:24,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b

Czekanie na odszkodowanie w locie to ok. 2 miesięcy. Kilka razy praktykowalem i historia jest zawsze ta sama. Pierwsza reklamacje standardowo odrzucają, w drugiej powołanie sie na wyroki dostępne na stronie ULC skutkuje tym, ze po kolejnym miesiącu (maksymalny czas na odpowiedz) przychodzi info, ze pieniądze zostaną przesłane. No, chyba ze faktycznie była mgła i wtedy ratuje ich siła wyższa. U mnie zawsze były to "przyczyny operacyjne" i wtedy j.w.
07/10/2012 14:02  

albo na pianę na pasie.. ;)
03/11/2011 00:01  

Zlozyc reklamacje i czekac ( dlugo) na forse za bilet. Odzskodowanie chyba sie nie nalezy, zwala na mgle a to sila wyzsza, nie na Boeinga.
02/11/2011 23:53  

gosc_b2d6 - Profil
gosc_b2d6

Hej :) Dziś, czyli dzień po lądowaniu 767, miałem lecieć KRK WAW POZ, wylot o 6:00 rano, lądowanie w POZ o 8:25. Oczywiście w zakładce w rezerwacjach, na stronie lot.com była wiadomość, że mój lot jest odwołany, nic więcej. Nie poleciałem, pojechałem pociągiem, co teraz? Mam jakieś prawa? Spieprzyłem coś? Co mogę zrobić by odzyskać pieniądze? Jakieś odszkodowanie? Sam się w tym zgubię, więc pytam Was Panie i Panowie :)
02/11/2011 23:24  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: