Kontakt z Ryanair - potrzebuje pomocy

Witam. Potzebuje pomocy. Jak juz wczoraj na forum pisalem, na mojim wczorajszym locie Ryanair z Bremy do Budapesztu zostal moj bagaz zniszczony. Aby dostac odszkodawanie musze do nich wyslac faks.....ale niestety nie funkcjonuje numer. Bylem w Budapeszcie w trzech kafjkach internetowych i nie chcialo wyslac. Wyslalem tez maila do mojich rodzicow z tym pismem aby oni mogli przefaksowac te pismo i tez nie dziala. Moze ktos osob z branzy lotniczej (pracownicy biur podrozy itp.) maja moze adres emailowy do Ryanair jezeli chodzi o sprawy z zesutym bagazem. Na stronie Ryanair pisze ze pismo musi byc wyslane faksem (co nie funkcjonuje) lub emailem. Ale tego adresu emailowego nie ma. Co mam teraz zrobic?
12/03/2008 12:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-03-13 18:45   
szot - Profil szot
mirasku: jesteś boski!!!!! ;-)))))))))))))
miras 2008-03-13 18:42   
miras - Profil miras
Ja jak zapytałem obsługę czy serwujecie lody, to usłyszałem w odpowiedzi "zależy co pan ma na myśli" :)))
jsg 2008-03-13 18:42   
jsg - Profil jsg
cezary: to jest standard, jakiego oczekuje podczas lotu. Czyli profesjonalizm nie-LCC
cezary 2008-03-13 18:39   
cezary - Profil cezary
proszę bardzo paolo-79.
Już odpowiadam. Nie lubię linii lcc.
Kilkadziesiąt złotych za brak profesjonalnej obsługi nie jest cenne.
Co czuję ? Czuję profesjonalizm stewardessy. Kiedyś w krótkim locie z Frankfurtu do Londynu (potem musiałem prowadzić samochód) LH poprosiłem tylko o sok pomidorowy. Stewardessa spytała czy dodać lód, pieprz i sól. To jest profesjonalizm !
paolo-79 2008-03-13 18:31   
paolo-79 - Profil paolo-79
cezary:powiedz prosze co czujesz kiedy stewardess wklada lod do drinka?czy cos podobnego jak miras kiedy zobaczyl nowy paszport?opowiedz prosze...;)
mimis 2008-03-13 18:27   
mimis - Profil mimis
cezary: Ostatnia strona jest wycięta, bo piła bez zakąski i namieszała. Poczekaj, może dojdzie do siebie ;).
cezary 2008-03-13 18:19   
cezary - Profil cezary
no to skoro miras umarł ze śmiechu nie doszedł do ostatniej strony. Najbardziej miras mnie zastanawia czemu ostatnia strona jest wycięta. Też tak masz ?
W biurze paszportowym byłem tak przejęty że nie sprawdziłem. Teraz mnie to martwi bo potem bedę wygladał jak żona Misia Ryszarda Ochódzkiego w filmie MIŚ na LHR.
aynis 2008-03-13 18:14   
aynis - Profil aynis
A mi się bardzo podoba, że w "Oceniaj..." są wyświetlane oceny linii lotniczych :) I można je sobie posegregować... Na samym dole AirMadrid i American Airlines, a na topie np. Belavia...
miras 2008-03-13 18:14   
miras - Profil miras
cezary: czasami mam wrażenie że jesteś bardzo zgorzkniały. Wskaż mi miejsce, w którym wyrażam swoje niezadowolenie z nowego paszportu. jak dostałem nowy paszport, prawie przeszedłem paraorgazm z wrażenia :))
cezary 2008-03-13 18:09   
cezary - Profil cezary
paolo: zakazałeś mi na priv. to muszę tu . Warto wydać 140 złotych na nowy bordowy chipowy. Ubaw po pachy .. Musiałem bo poprzedni stracił ważność bo miał 10 lat. Ale dla komiksu na kolejnych stronach było warto !
aynis 2008-03-13 18:07   
aynis - Profil aynis
Ja też jeszcze mam ten stary, ale kończy mi się w lipcu, więc muszę go wymienić - i tak z niego nie mogłam korzystać już od dłuższego czasu, gdyż praktycznie każdy mógłby z niego korzystać - zdjęcie mam jeszcze z podstawówki ;)
cezary 2008-03-13 18:06   
cezary - Profil cezary
miras: czepiasz sie. Grafiki są bardzo ładne. Powtarzam że tylko brakuje mi latającego dywanu ..a i wielbłąda ale wielbłody są teraz tez niepoprawne politycznie. Poza tym grafik przedstawił wiekszość możliwości transportu. Natomiast na stronie 37 jest tak jakby Tytanic wypływał w swój ostatni rejs...
paolo-79 2008-03-13 18:05   
paolo-79 - Profil paolo-79
ja mam polski taki stary niebieski...nie jest smieszny;(
miras 2008-03-13 18:00   
miras - Profil miras
nowy paszport jes bardzo śmieszny z każdą stroną dostaje się większej głupawki :))
paolo-79 2008-03-13 17:55   
paolo-79 - Profil paolo-79
miras:cumulonimbus.ahh no to ciekawe te nowe paszporty...a jest moze wedrowiec co zbiera grzyby?italianski paszport jest przy tym smiertelnie nudny.na stronach nie-parzystych mamy powtarzajacy sie motyw Marka Aureliusa na koniu na piazza campidoglio w rzymie a na parzystych kopuly rzymskie...
aynis 2008-03-13 17:49   
aynis - Profil aynis
stenus: akurat zaczęłam chorować na grypę, więc nie miałam siły wszczynać awantury na pokładzie ;)
aynis 2008-03-13 17:48   
aynis - Profil aynis
Nie dostałam łyżeczki, tylko jakiś patyczek... Wieczorny lot EZY z BSL do STN. Plus za to, że nie było żadnych chmur i było widać wieżę Eiffla ;)
miras 2008-03-13 17:47   
miras - Profil miras
paolo: jesteś w błędzie. słodzik jest kilkaset razy słodszy od sacharozy :))
humbak 2008-03-13 17:47   
humbak - Profil humbak
aYYYnis, to czym Ty lecialas? A to bylas na tyle niesmaila, aby poprosic o wiecej cukru?
miras 2008-03-13 17:45   
miras - Profil miras
paolo; U mnie w paszporcie na jednej stronie jest kurtyzana a na innej bardzo zadowolony wędrowiec, jego wyraz twarzy zdradza że "było mu dobrze" .....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy