Poznań - Wiedeń w jedną stronę

Mam pytanie. Czy ktoś zna może jak kupić bilet w jedną stronę na trasie Poznań - Wiedeń za mniej więcej połowę biletu powrotnego? Najtańszy bilet na tej trasie udało mi się znaleźć za ok. 300 EUR...
25/10/2011 16:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2011-10-27 17:09   
jsg - Profil jsg
pcharasz: w Amadeusie wychodzi mi podobnie jak piszesz. Sprawdziłem również rtn, ale cena 150 EUR obejmuje tylko bilety miesieczne a wtedy na 100 % nie wykorzystam powrotnego biletu. Inaczej wyskakuje ok. 300 EUR za return... Próbowałem kupic osobne 2 bilety przez jakiś hub, ale MUC i FRA wychodzi ponad 160 EUR, przez CPH nie ma jak dolecieć w terminie który chcę. Najwyżej zostanie mi AB z TXL, ale chciałbym unknąć przesiadek typu: pociąg-autobus-samolot. Teramin jest fix.
pcharasz 2011-10-27 16:43   
pcharasz - Profil pcharasz
150eur za RT to całkiem normalna cena, ale oczywiście jeśli lecisz tylko w jedną stronę, to wychodzi drogo. Może spróbuj w biurze podróży, być może przez Amadeus-a da się zarezerwować w jedną stronę taniej, chociaż nie sądzę by było to 1/2 ceny RT. Czy masz jakiś konkretny termin kiedy chcesz polecieć?
jsg 2011-10-27 15:14   
jsg - Profil jsg
Te ceny też nie są zachęcające. Jakieś dziwne tafyfy są na tej trasie. Myslałem, że ktoś zna jakiś kod/sztuczkę jak kupić bilet w 1/2 ceny rtn.
pcharasz 2011-10-27 15:02   
pcharasz - Profil pcharasz
Nie wiem czy się da bez dostępu do systemu rezerwacyjnego. Taniej wyjdzie kupić w dwie strony i po prostu nie polecieć z powrotem. A w dwie strony to i za 150eur są bilety.
spooks 2011-10-27 14:34   
spooks - Profil spooks
Czasami taniej niż OW kubić bilet RT z powrotem np. za pół roku - jeśli się tam znowu wybierzesz to może wykorzystasz ;)
jsg 2011-10-25 16:12   
jsg - Profil jsg
Mam pytanie. Czy ktoś zna może jak kupić bilet w jedną stronę na trasie Poznań - Wiedeń za mniej więcej połowę biletu powrotnego? Najtańszy bilet na tej trasie udało mi się znaleźć za ok. 300 EUR...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy