Poznań - Wiedeń w jedną stronę

Mam pytanie. Czy ktoś zna może jak kupić bilet w jedną stronę na trasie Poznań - Wiedeń za mniej więcej połowę biletu powrotnego? Najtańszy bilet na tej trasie udało mi się znaleźć za ok. 300 EUR...
25/10/2011 16:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2011-10-27 17:09   
jsg - Profil jsg
pcharasz: w Amadeusie wychodzi mi podobnie jak piszesz. Sprawdziłem również rtn, ale cena 150 EUR obejmuje tylko bilety miesieczne a wtedy na 100 % nie wykorzystam powrotnego biletu. Inaczej wyskakuje ok. 300 EUR za return... Próbowałem kupic osobne 2 bilety przez jakiś hub, ale MUC i FRA wychodzi ponad 160 EUR, przez CPH nie ma jak dolecieć w terminie który chcę. Najwyżej zostanie mi AB z TXL, ale chciałbym unknąć przesiadek typu: pociąg-autobus-samolot. Teramin jest fix.
pcharasz 2011-10-27 16:43   
pcharasz - Profil pcharasz
150eur za RT to całkiem normalna cena, ale oczywiście jeśli lecisz tylko w jedną stronę, to wychodzi drogo. Może spróbuj w biurze podróży, być może przez Amadeus-a da się zarezerwować w jedną stronę taniej, chociaż nie sądzę by było to 1/2 ceny RT. Czy masz jakiś konkretny termin kiedy chcesz polecieć?
jsg 2011-10-27 15:14   
jsg - Profil jsg
Te ceny też nie są zachęcające. Jakieś dziwne tafyfy są na tej trasie. Myslałem, że ktoś zna jakiś kod/sztuczkę jak kupić bilet w 1/2 ceny rtn.
pcharasz 2011-10-27 15:02   
pcharasz - Profil pcharasz
Nie wiem czy się da bez dostępu do systemu rezerwacyjnego. Taniej wyjdzie kupić w dwie strony i po prostu nie polecieć z powrotem. A w dwie strony to i za 150eur są bilety.
spooks 2011-10-27 14:34   
spooks - Profil spooks
Czasami taniej niż OW kubić bilet RT z powrotem np. za pół roku - jeśli się tam znowu wybierzesz to może wykorzystasz ;)
jsg 2011-10-25 16:12   
jsg - Profil jsg
Mam pytanie. Czy ktoś zna może jak kupić bilet w jedną stronę na trasie Poznań - Wiedeń za mniej więcej połowę biletu powrotnego? Najtańszy bilet na tej trasie udało mi się znaleźć za ok. 300 EUR...
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel