Z Bydgoszczy do Bułgarii

Od sezonu lato 2012 startuje nowy czarter z Bydgoszczy do Bułgarii. Wycieczkę oferuje biuro podróży TUI.
24/10/2011 19:39  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kero 2011-10-26 14:10   
kero - Profil kero
Nie twierdzę, że nie masz racji tak samo jak nie twierdziłem, że to WYŁĄCZNIE czartery. Zdecydowanie rozumiem jako przede wszystkich co dalej nie oznacza, że wyłącznie. I dalej, kiedy turoperator organizuje wycieczkę to wątpię czy podpisuje umowę z regularną linią lotniczą, która działa od pół roku.
solokhumbu 2011-10-26 14:01   
solokhumbu - Profil solokhumbu
kero: niestety, nie masz racji. Całe mnóstwo wycieczek zorganizowanych korzysta z linii sieciowych, a nawet z LCC. Grupa np. 25-30 paxów lecąca do Paryż, Lądka czy Rzymu poleci zapewne lowcostem, może linią tradydyjna, na 100% nie charterem.
kero 2011-10-26 13:41   
kero - Profil kero
Kubuś wycieczki zorganizowane to zdecydowanie czartery więc siatka połączeń lotniczych nie ma nic do rzeczy.
usuniety 2011-10-25 19:00   
usuniety - Profil usuniety
Niektorzy ludzie sa naiwni i kupują wycieczki z najblizszego miasta. To dopiero początek sprzedaży biletów na lato 2012 wiec może nie wszystkie kierunki się utrzymają np. rok temu miala być Chania i Sharm el Sheikh i kierunki zostaly usuniete ze względu na brak zapotrzebowania. Ale jednak ja mam nadzieje, że nowe kierunki wypalą.
kero 2011-10-25 18:04   
kero - Profil kero
Kubuś, to czy Lanzarote pozostanie na lato 2012 to jeszcze tak naprawdę nikt nie wie. Sam wiesz, że to dopiero początek tych lotów. Ja osobiście wątpię czy tak się stanie. Ceny samego lotu bez wycieczki są chore ponieważ za mniejszą kwotę kupię sobie wycieczkę wraz z lotem:-) I jeśli mogę lecieć bezpośrednio na Lanzę to tak naprawdę już mi wszystko jedno z jakiego miasta w Polsce. Ważne, że taniej niż sam bilet z Bydgoszczy. Chodzi mi oczywiście o sytuację kiedy mam nagrane miejsce pobytu a potrzebny jest wyłącznie lot. Ta opcja tak naprawdę nie istnieje ponieważ jak powiedziałem cena przewyższa wartość wycieczki wraz z lotem.
usuniety 2011-10-24 21:13   
usuniety - Profil usuniety
Chodzi o wycieczki do Burgas.
usuniety 2011-10-24 19:42   
usuniety - Profil usuniety
Utrzyma się też połączenie do Lanzarote. Lato 2012 w BZG zapowiada się interesująco :)
usuniety 2011-10-24 19:39   
usuniety - Profil usuniety
Od sezonu lato 2012 startuje nowy czarter z Bydgoszczy do Bułgarii. Wycieczkę oferuje biuro podróży TUI.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy