Karta Citibank Wizz Air

Mam kartę jak w tytule. Wyczytałem ze Citi (tu cytat): Przeleje punkty na Twoje konto WizzAir. (koniec cytatu). Gdzie sprawdzić stan punktów: na stronie citi czy W6? Jak punktami zapłacić za bilet? Nie moge znaleźć tych informacji albo mnie dziś w nocy upośledziło.
25/09/2011 10:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-09-25 22:07   
humbak - Profil humbak
szumny:"no wizz punkty się naprawiają. jak się naprawią to będą widoczne po zalogowaniu się na maila podanego we wniosku o kartę po uprzednim zamówieniu przelania w citiphone."
szumny 2011-09-25 16:24   
szumny - Profil szumny
Szczerze mówiąc dalej mam mętlik w głowie. Dalej nie wiem gdzie sę logować do tego konta oraz w jaki sposób kupić bilet za zebrane punkty. Może gral śledzi p.com i napisze komentarz.
humbak 2011-09-25 12:26   
humbak - Profil humbak
* Komentarz moderatora: Humbak, pisz w temacie, nikogo nie obchodzą watki personalne.
humbak 2011-09-25 12:25   
humbak - Profil humbak
Generalnie dotychczasowe doświadczenia wskazywały, że w Wizz nic nie wiedzą i odsyłają do Citi, zaś w Citi nic nie wiedza i do Wizz odsyłają.
gregory 2011-09-25 12:23   
gregory - Profil gregory
Stan punktów powinien być na wyciągu z karty (o ile już to naprawili, bo była jakaś akcja z niedopracowanym systemem). Citi przelewa punkty automatycznie co kwartał, ale można zadzwonić w dowolnym momencie i poprosić o natychmiastowe przelanie punktów. Identyfikatorem ma być adres e-mail którym się logujemy w Wizz, ten się podaje konsultantowi aby dokonał przelewu punktów.
szumny 2011-09-25 10:15   
szumny - Profil szumny
Mam kartę jak w tytule. Wyczytałem ze Citi (tu cytat): Przeleje punkty na Twoje konto WizzAir. (koniec cytatu). Gdzie sprawdzić stan punktów: na stronie citi czy W6? Jak punktami zapłacić za bilet? Nie moge znaleźć tych informacji albo mnie dziś w nocy upośledziło.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy