×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Centralny Port Lotniczy


 - Profil
Trwają rozmowy nt usytuowania takiego lotniska. Każda gmina uważa, że to w niej powinno być ono wybudowane. Macie może jakieś przemyślenia, gdzie to lotnisko mogłoby się znajdować? Ja mam takie swoje, przemyślenia właśnie. Przede wszystkim uważam, że nie powinno znajdować się blisko Warszawy, a z drugiej strony dojazd tam z tego miasta, powinien być mega łatwy i mega szybki. Może kolei? Będą kiedyś u nas koleje wysokich prędkości? Może autostrada? Niby po całej Polsce, budują autostrady, ale jakoś ich nie widać Port lotniczy to też miejsce, gdzie chcąc nie chcąc rozwija się tzw. cargo. Handel, biznes, transport nie tylko ludzi, ale i towarów. To może bliżej ściany wschodniej, tu handel z Rosją jest mega rozwinięty... Ja myślę, że między Siedlcami a Warszawą powinien leżeć Centralny Port Lotniczy dla Polski (CPL). Co Wy o tym myślicie? Z lotniczym pozdrowieniem Piotrek

17/09/2011 20:47,  
<>

gość_8ac05 - Profil
gość_8ac05
  

  
to oczywiste ze Łódź :) dojazd z WAW bedzie bardzo dobry :)
18/09/2011 16:34  

  
Uważam, że lokalizacja jaką proponujesz - pomiędzy Warszawą a Siedlcami - jest zła.
Wydaje mi się, że dużo lepszą lokalizacją byłby Mszczonów w powiecie żyrardowskim.
18/09/2011 11:44  

  
Trwają rozmowy nt usytuowania takiego lotniska. Każda gmina uważa, że to w niej powinno być ono wybudowane. Macie może jakieś przemyślenia, gdzie to lotnisko mogłoby się znajdować? Ja mam takie swoje, przemyślenia właśnie. Przede wszystkim uważam, że nie powinno znajdować się blisko Warszawy, a z drugiej strony dojazd tam z tego miasta, powinien być mega łatwy i mega szybki. Może kolei? Będą kiedyś u nas koleje wysokich prędkości? Może autostrada? Niby po całej Polsce, budują autostrady, ale jakoś ich nie widać Port lotniczy to też miejsce, gdzie chcąc nie chcąc rozwija się tzw. cargo. Handel, biznes, transport nie tylko ludzi, ale i towarów. To może bliżej ściany wschodniej, tu handel z Rosją jest mega rozwinięty... Ja myślę, że między Siedlcami a Warszawą powinien leżeć Centralny Port Lotniczy dla Polski (CPL). Co Wy o tym myślicie?
Z lotniczym pozdrowieniem
Piotrek
17/09/2011 20:47  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie