Centralny Port Lotniczy

Trwają rozmowy nt usytuowania takiego lotniska. Każda gmina uważa, że to w niej powinno być ono wybudowane. Macie może jakieś przemyślenia, gdzie to lotnisko mogłoby się znajdować? Ja mam takie swoje, przemyślenia właśnie. Przede wszystkim uważam, że nie powinno znajdować się blisko Warszawy, a z drugiej strony dojazd tam z tego miasta, powinien być mega łatwy i mega szybki. Może kolei? Będą kiedyś u nas koleje wysokich prędkości? Może autostrada? Niby po całej Polsce, budują autostrady, ale jakoś ich nie widać Port lotniczy to też miejsce, gdzie chcąc nie chcąc rozwija się tzw. cargo. Handel, biznes, transport nie tylko ludzi, ale i towarów. To może bliżej ściany wschodniej, tu handel z Rosją jest mega rozwinięty... Ja myślę, że między Siedlcami a Warszawą powinien leżeć Centralny Port Lotniczy dla Polski (CPL). Co Wy o tym myślicie? Z lotniczym pozdrowieniem Piotrek
17/09/2011 20:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
irton 2011-09-18 16:34   
irton - Profil irton
to oczywiste ze Łódź :) dojazd z WAW bedzie bardzo dobry :)
pcharasz 2011-09-18 11:44   
pcharasz - Profil pcharasz
Uważam, że lokalizacja jaką proponujesz - pomiędzy Warszawą a Siedlcami - jest zła.
Wydaje mi się, że dużo lepszą lokalizacją byłby Mszczonów w powiecie żyrardowskim.
usuniety 2011-09-17 20:47   
usuniety - Profil usuniety
Trwają rozmowy nt usytuowania takiego lotniska. Każda gmina uważa, że to w niej powinno być ono wybudowane. Macie może jakieś przemyślenia, gdzie to lotnisko mogłoby się znajdować? Ja mam takie swoje, przemyślenia właśnie. Przede wszystkim uważam, że nie powinno znajdować się blisko Warszawy, a z drugiej strony dojazd tam z tego miasta, powinien być mega łatwy i mega szybki. Może kolei? Będą kiedyś u nas koleje wysokich prędkości? Może autostrada? Niby po całej Polsce, budują autostrady, ale jakoś ich nie widać Port lotniczy to też miejsce, gdzie chcąc nie chcąc rozwija się tzw. cargo. Handel, biznes, transport nie tylko ludzi, ale i towarów. To może bliżej ściany wschodniej, tu handel z Rosją jest mega rozwinięty... Ja myślę, że między Siedlcami a Warszawą powinien leżeć Centralny Port Lotniczy dla Polski (CPL). Co Wy o tym myślicie?
Z lotniczym pozdrowieniem
Piotrek
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy