Karta Wizz Air MasterCard - działa?

Minęły dwa tygodnie od premiery, ktoś już ma i kupował/ testował na żywym organizmie?? ..::.. Czy daje się nią kupić (taniej niż w Ryanair) te bilety po 4 czy z WAW za minimalne 19zł??
16/08/2011 11:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
spooks 2012-07-19 09:30   
spooks - Profil spooks
14 roboczych ;)
aldriga 2012-07-19 08:50   
aldriga - Profil aldriga
No to świetnie. Ja swoje punkty zamierzam wykorzystać w 2013 :-) Jeszcze trochę nazbierać, a potem będę latać. Dobrze wiedzieć, że czas oczekiwania na przelanie punktów to 2 tyg.
spooks 2011-12-01 12:46   
spooks - Profil spooks
Oky, mineło trochę czasu od ostatnich postów, więc uzupełnię tylko, że wszystko z kartą wizz już działa. Jedynie przekazanie punktów bank>konto_wizz trwa 14dni.
spooks 2011-10-27 14:30   
spooks - Profil spooks
Dziś konsultantka citi przyznała że mają "problemy techniczne" z przekazaniem punktów do wizz-a.... zaproponowała, żebym poczekał jeszcze z tydzień to może im się uda... żal :-/
spooks 2011-09-30 12:06   
spooks - Profil spooks
I kolejna ciekawostka. Na karcie wizz, którą dostałem mam (poza numerem karty) jakiś tajemniczy 16-to cyfrowy numer. Jak się dowiedziałem w citi jest to numer członkowski programu lojalnościowego, w ramach którego naliczane będą wizz-punkty. Postanowiłem podrążyć temat - czy ten numer jest/będzie/może być jakoś związany z numerem mojego konta wizz (numer nadany przez wizzair przy rejestracji na stronie wizzair). Bank nic o tym nie wie i poradził pytać na infolinii wizz. Myślę sobie trudno, dam im zarobić, zadzwonię na infolinię wizz.... odebrał miły pan, który znudzonym głosem dwuktornie poprosił o przedstawienie problemu. Powiedział, że nie ma pojęcia co to za numer członkowski programu lojalnościowego wizz jest na mojej wizz-karcie. Jest to sprawa leżąca po stronie banku. To bank w jakiś magiczny sposób powinien zaproponować mi wykorzystanie wizz-punktów jako zniżki na loty wizz-a. Pan jednak nie umiał powiedzieć w jaki sposób będzie to wyglądać ani jakim cudem zdobyte punkty (zamienione na PLN uprawniające do zniżek) trafią na konto wizz. Wniosek że chyba ani wizz ani citi jeszcze tego nie wiedzą. Nie napawa to optymizmem.
spooks 2011-09-30 12:00   
spooks - Profil spooks
Mam natomiast innego rodzaju problem... Po pierwsze nigdzie nie ma podglądu ile punktów zostało mi przyznanych. Takie info wg dostępnych informacji można uzyskać na stronie banku. Przy pierwszej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że nie naliczono mi żadnych punktów, ponieważ takie naliczenie odbywa się raz w miesiącu - podczas wystawiania wyciągu. Przy drugiej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że co prawda mój wyciąg został wystawiony już prawie 2 tyg temu, ale są jakieś problemy w citi i punkty zostaną naliczone z opóźnieniem. Widać nie wszystko tam działa...
spooks 2011-09-30 11:58   
spooks - Profil spooks
Wizz karta działa bez zarzutu :) w sensie unikania opłat za rezerwację.
ktgracz 2011-08-16 17:55   
ktgracz - Profil ktgracz
bo to* już pewnego rodzaju...
ktgracz 2011-08-16 17:54   
ktgracz - Profil ktgracz
Pytam bo jak jak zwykle zamawiam dla różnych osób kilka takich kart i wole żeby nie było jakiejś wtopy, bo już pewnego rodzaju cyrograf nie tak tani i niezobowiązujący jak MC Pre-paid za 20zł. Jedna na "słupa", reszta jako karty dodatkowe ;-)
aynis 2011-08-16 15:52   
aynis - Profil aynis
Ja wyraziłam najszczersze chęci kupienia, jednak na chęciach się skończyło.
mleko 2011-08-16 15:39   
mleko - Profil mleko
da radę kupić, ale nikt się jeszcze nie chwalił tym ze dostał już kartę
ktgracz 2011-08-16 11:55   
ktgracz - Profil ktgracz
Minęły dwa tygodnie od premiery, ktoś już ma i kupował/ testował na żywym organizmie?? ..::.. Czy daje się nią kupić (taniej niż w Ryanair) te bilety po 4 czy z WAW za minimalne 19zł??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy