Warszawa - Nowy Jork - tanie połączenie

Cześć, Jestem tu pierwszy raz, wiec prosze o wybaczenie ewentualnych faux pas. Poszukuję lotu z Warszawy do Nowego Jorku, w 2 strony, daty to 13-15 sierpnia do 27-28 sierpnia 2011, czyli start już najbliższy weekend. Interesuje mnie cena ok 2tys. Z tego co widzę (sprawdzam codziennie rozne portale z tanimi lotami) malo realne jest zdobycie takich biletow, ale moze ktos z Was zna jakies tajemne sposoby...? Czy sa bilety last minute na takie loty? Moge bookowac z dnia na dzien. Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie, Agata
08/08/2011 22:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
blava 2011-08-09 13:19   
blava - Profil blava
Mozesz pogrzebac na stronach Amerykanskich biur podr.. Oni czesto maja stawki Deal-owane, ale oczywiscie uwaga na restrykcje, zmiana daty moze byc problemem,bo musi byc zachowana a sama klasa rezerwacyjna ( nie klasa kabiny).
mleko 2011-08-09 10:54   
mleko - Profil mleko
Finnair 13-27.08 jest za 2664 PLN/os.
flybe 2011-08-09 00:11   
flybe - Profil flybe
@goldi, poprostu podalem Tobie strony przewoźników gdyż wydaje mi się ze ze wyjdzie taniej niż w wyszukiwarkach. Sprawdź w takim układzie na Hotwire.com tam bywają czasami "niskie ceny".
jurek 2011-08-08 23:56   
jurek - Profil jurek
Goldi pytać zawsze wolno. Tu nikt nie gryzie. Niestety za 2 tysiące zł w sierpniu br z WAW do NYC nie polecisz. Nie ma takich sztuczek ani tajnej wiedzy, która by na to pozwoliła. Nie przypuszczam także żeby LOT w ramach 'Szalonej Środy' zaoferował w miesiącach wakacyjnych NYC ale kto wie.. środa już za 24 h i 4'.
goldi 2011-08-08 23:43   
goldi - Profil goldi
@flybe: na stronach przewoznikow jest raczej najdrozej :) no moze tylko finnair ma taniej, ale z nocowaniem w helsinkach. ale sprawdze ten frankfurt. narazie najtaniej wychodzi mi przez strone tanie-loty.com.pl. A ta szalona sroda LOTu ma sens?
goldi 2011-08-08 23:41   
goldi - Profil goldi
Dzięki dzięki.
@jurek: zawsze warto spytac, co nie? :) moze sa jakies opcje, typu isc z walizka na lotnisko tego samego dnia, albo moze ktos zna jakies biura podrozy, ktore maja oferty last minute - nie wiem, strzelam. nigdy wczesniej tego nie robilam, zawsze kupuje z wyprzedzeniem, ale takie emergency wyszlo :)
pcharasz 2011-08-08 23:11   
pcharasz - Profil pcharasz
Na ltur.com masz ofertę last minute, na za 3 dni (11.08) - Lufthansą z Frankfurtu, cena ok. 2160 zł, pare różnych terminów powrotu, plus musisz znaleźć dolot do Frankfurtu, co może być trudne w rozsądnej cenie. Pociąg do FRA może wyjść dużo dużo taniej, mimo że dłużej jedzie.
flybe 2011-08-08 23:02   
flybe - Profil flybe
spróbuj miało być;) taki czeski błąd;))
flybe 2011-08-08 23:01   
flybe - Profil flybe
@goldi, będzie bardzo trudno coś wyszukac, ale spruboj bezpośrednio na stronach przewoźników : lot.pl, klm.com ( tu cena 3060 PLN), lufthansa.com, flysas.com, Powodzenia
jurek 2011-08-08 22:52   
jurek - Profil jurek
Na sierpień WAW-NYC za 2tys PLN ? "mission impossible ".
goldi 2011-08-08 22:31   
goldi - Profil goldi
Cześć,

Jestem tu pierwszy raz, wiec prosze o wybaczenie ewentualnych faux pas.

Poszukuję lotu z Warszawy do Nowego Jorku, w 2 strony, daty to 13-15 sierpnia do 27-28 sierpnia 2011, czyli start już najbliższy weekend.

Interesuje mnie cena ok 2tys. Z tego co widzę (sprawdzam codziennie rozne portale z tanimi lotami) malo realne jest zdobycie takich biletow, ale moze ktos z Was zna jakies tajemne sposoby...? Czy sa bilety last minute na takie loty? Moge bookowac z dnia na dzien.

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie,

Agata
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy