×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transfer w Oslo (OSL) - alkohol dozwolony?


Hej! W najbliższą środę lecę z Gdańska do Brukseli i tak wyszło, że lot SASem z przesiadką w Oslo wyszedł najtaniej. Znajomi poprosili mnie o przywiezienie polskich specjałów (czyt. wódki). Chciałam ją nabyć w sklepie wolnocłowym na lotnisku (tak się składa, że np. Goldwasser właśnie w Baltonie jest najtańszy) i tak się teraz zastanawiam, czy po lipcowym ataku nie ma w tej dziedzinie jakichś restrykcji... Wprawdzie mam w cenie biletu bagaż rejestrowany, ale ze względu na przeprowadzkę mam zamiar wypełnić go innymi rzeczami. Kupując alkohol na lotnisku w Gdańsku zaoszczędziłabym miejsce w walizce, ale obawiam się, że w Oslo wódeczka nie zostanie wpuszczona do samolotu do Brukseli... Wiem, że w normalnych sytuacjach nie ma problemu, ale po tym ataku mam pewne obawy. Co myślicie?

06/08/2011 01:29,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

  
isa_lemuar: W Oslo nawet nie wyjdziesz poza strefę tranzytową, zatem kontroli bezpieczeństwa być nie powinno. No chyba, ze sama zechcesz wyjść na strefę ogólną. Tak czy siak, zrób tak jak radzi jsg, bo to jest bardzo ważne, aby w GDN zapakowali przepisowo Twoją wódeczkę. :o)
06/08/2011 17:01  

  
Powinni byc OK. Popros tylko w Gdansku na bezclowce o odpowiednie zapakowanie cennego ladunku i nie otwieraj siatki az do Brukseli.
06/08/2011 11:34  

  
Hej!

W najbliższą środę lecę z Gdańska do Brukseli i tak wyszło, że lot SASem z przesiadką w Oslo wyszedł najtaniej. Znajomi poprosili mnie o przywiezienie polskich specjałów (czyt. wódki). Chciałam ją nabyć w sklepie wolnocłowym na lotnisku (tak się składa, że np. Goldwasser właśnie w Baltonie jest najtańszy) i tak się teraz zastanawiam, czy po lipcowym ataku nie ma w tej dziedzinie jakichś restrykcji...
Wprawdzie mam w cenie biletu bagaż rejestrowany, ale ze względu na przeprowadzkę mam zamiar wypełnić go innymi rzeczami. Kupując alkohol na lotnisku w Gdańsku zaoszczędziłabym miejsce w walizce, ale obawiam się, że w Oslo wódeczka nie zostanie wpuszczona do samolotu do Brukseli...
Wiem, że w normalnych sytuacjach nie ma problemu, ale po tym ataku mam pewne obawy.

Co myślicie?
06/08/2011 01:29  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie