Fanatyzm Redakcji Portalu

Zastanawiam się skąd się bierze to fanatyczne uwielbienie do TwarzoKsiążki Wśród Redakcji portalu. Dlaczego aby uczestniczyć w jakimkolwiek konkursie organizowanym przez portal należy obowiązkowo korzystać z usług firm trzecich w postaci obowiązkowej rejestracji na Facebook’u? Czy redakcja tak bardzo uległa tezie, że podobno jak nie ma Cię na Facebook’u to nie ma Cię wcale no a jak Cię nie ma to nie możesz uczestniczyć w konkursach? Czy będą jeszcze organizowane konkursy po prostu dla użytkowników portalu nie zaś dla Twarzy z Książki? Pozdrawiam Dyziojr
05/07/2011 18:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
moderator 2011-07-05 21:12   
moderator - Profil moderator
Ten temat już omawialiśmy na forum i już bodajże dwa bądź trzy ostatnie konkursy były - zgodnie z waszymi sugestiami - przeprowadzane bez obowiązku posiadania Facebooka. Oczywiście pojawiają się na różnych etapach linki do promowania konkursu poprzez Facebook, ale jest to opcjonalne.
chmurka 2011-07-05 20:43   
chmurka - Profil chmurka
Popieram, popieram,popieram. Czy szanowna redakcja juz policzyla, czy obecnosc i konkursy na fejsbuku przyniosly juz wyrazny wzrost przychodow?
Dla mnie ten caly fejsbuk jest znakiem jakiegos kompletnego opetania i biznesowej dyktatury wspolczesnego swiata. Dyktatury wszechobecnej, paralizujacej mialkoscia i tragicznie splycajacej wszelkie relacje. Koszmar a la "1984" Orwella.
flybe 2011-07-05 18:56   
flybe - Profil flybe
@dyzior, pełna zgoda. Osobiście nie mam profilu/ konta na FB czy NK i jakoś nie czuję się wykluczony. Dla mnie osobiście jest to głupotą ale cóż ludzie sami dokonują wyborów. Uzależnianie udziału w redakcyjnym konkursie od tego czy ma się konto na portalu spolecznosciowym świadczy tylko o portalu.
dyziojr 2011-07-05 18:30   
dyziojr - Profil dyziojr
Zastanawiam się skąd się bierze to fanatyczne uwielbienie do TwarzoKsiążki Wśród Redakcji portalu.
Dlaczego aby uczestniczyć w jakimkolwiek konkursie organizowanym przez portal należy obowiązkowo korzystać z usług firm trzecich w postaci obowiązkowej rejestracji na Facebook’u?
Czy redakcja tak bardzo uległa tezie, że podobno jak nie ma Cię na Facebook’u to nie ma Cię wcale no a jak Cię nie ma to nie możesz uczestniczyć w konkursach?
Czy będą jeszcze organizowane konkursy po prostu dla użytkowników portalu nie zaś dla Twarzy z Książki?
Pozdrawiam
Dyziojr
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama