×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fanatyzm Redakcji Portalu


dyziojr
dyziojr
Zastanawiam się skąd się bierze to fanatyczne uwielbienie do TwarzoKsiążki Wśród Redakcji portalu. Dlaczego aby uczestniczyć w jakimkolwiek konkursie organizowanym przez portal należy obowiązkowo korzystać z usług firm trzecich w postaci obowiązkowej rejestracji na Facebook’u? Czy redakcja tak bardzo uległa tezie, że podobno jak nie ma Cię na Facebook’u to nie ma Cię wcale no a jak Cię nie ma to nie możesz uczestniczyć w konkursach? Czy będą jeszcze organizowane konkursy po prostu dla użytkowników portalu nie zaś dla Twarzy z Książki? Pozdrawiam Dyziojr

05/07/2011 18:30,  
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
Ten temat już omawialiśmy na forum i już bodajże dwa bądź trzy ostatnie konkursy były - zgodnie z waszymi sugestiami - przeprowadzane bez obowiązku posiadania Facebooka. Oczywiście pojawiają się na różnych etapach linki do promowania konkursu poprzez Facebook, ale jest to opcjonalne.
05/07/2011 21:12  

  
Popieram, popieram,popieram. Czy szanowna redakcja juz policzyla, czy obecnosc i konkursy na fejsbuku przyniosly juz wyrazny wzrost przychodow?
Dla mnie ten caly fejsbuk jest znakiem jakiegos kompletnego opetania i biznesowej dyktatury wspolczesnego swiata. Dyktatury wszechobecnej, paralizujacej mialkoscia i tragicznie splycajacej wszelkie relacje. Koszmar a la "1984" Orwella.
05/07/2011 20:43  

  
@dyzior, pełna zgoda. Osobiście nie mam profilu/ konta na FB czy NK i jakoś nie czuję się wykluczony. Dla mnie osobiście jest to głupotą ale cóż ludzie sami dokonują wyborów. Uzależnianie udziału w redakcyjnym konkursie od tego czy ma się konto na portalu spolecznosciowym świadczy tylko o portalu.
05/07/2011 18:56  

dyziojr - Profil
dyziojr
  
Zastanawiam się skąd się bierze to fanatyczne uwielbienie do TwarzoKsiążki Wśród Redakcji portalu.
Dlaczego aby uczestniczyć w jakimkolwiek konkursie organizowanym przez portal należy obowiązkowo korzystać z usług firm trzecich w postaci obowiązkowej rejestracji na Facebook’u?
Czy redakcja tak bardzo uległa tezie, że podobno jak nie ma Cię na Facebook’u to nie ma Cię wcale no a jak Cię nie ma to nie możesz uczestniczyć w konkursach?
Czy będą jeszcze organizowane konkursy po prostu dla użytkowników portalu nie zaś dla Twarzy z Książki?
Pozdrawiam
Dyziojr
05/07/2011 18:30  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie