Zaliczanie mil Miles and More

Witam, czy ktos się orientuje, pod jakim warunkiem naliczane są mile Miles and More - czy wystarczy odprawić się online podając numer karty i mile zostaną naliczone nawet jeżeli się nie zgłosi do odprawy i nie poleci? M
05/06/2011 14:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ssak 2012-10-07 14:04   
ssak - Profil ssak
Nie nalicza mil, jeśli w systemie nie będzie odznaczone, ze pasażer poleciał. Obecnie są już czytniki kodów, ale w czasach gdy boarding z internetu pani zapisywala na kartce i pózniej wklepywala do komputera zdarzyło mi sie polecieć, a mil nie otrzymać. Okazało sie, ze wg lotu w ogóle mnie w samolocie nie było...
marecki 2011-06-06 09:58   
marecki - Profil marecki
malin: jeśli nie polecisz (nie wystarczy odprawa) to nie dostaniesz mil i żadne reklamacje Ci nie pomogą ;)
malin 2011-06-06 09:53   
malin - Profil malin
Mam bilet bezzwrotny, a terminy mi się zmieniły, więc chciałem go chociaż w ten sposób wykorzystać, że się odprawię online i przynajmniej mile się naliczą. Albo się odprawię i złożę reklamację przez formularz. Próbował ktoś takiej drogi?
first 2011-06-05 21:59   
first - Profil first
musisz odbyć lot, żeby naliczyły się mile..
malin 2011-06-05 21:44   
malin - Profil malin
Ale jeżeli się odprawię online, to bilet został wykorzystany. Zwrócić go już nie można. CHodzi mi o to, czy mile rejestrują się dopiero na wejściu przez gate, czy już po check in?
siwol 2011-06-05 16:25   
siwol - Profil siwol
przy okazji mam rowniez pytanie: czy wykorzystywanie mil premiowych ma wplyw na stan konta mil statusowych?
siwol 2011-06-05 16:22   
siwol - Profil siwol
Mile nie zostaną naliczone za niewykorzystane, nieważne oraz zwrócone bilety lub kupony.
malin 2011-06-05 14:49   
malin - Profil malin
Witam, czy ktos się orientuje, pod jakim warunkiem naliczane są mile Miles and More - czy wystarczy odprawić się online podając numer karty i mile zostaną naliczone nawet jeżeli się nie zgłosi do odprawy i nie poleci?
M
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy