Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Zaliczanie mil Miles and More

Witam, czy ktos się orientuje, pod jakim warunkiem naliczane są mile Miles and More - czy wystarczy odprawić się online podając numer karty i mile zostaną naliczone nawet jeżeli się nie zgłosi do odprawy i nie poleci? M

05/06/2011 14:49,  
<>

gość_e351f - Profil
gość_e351f

Nie nalicza mil, jeśli w systemie nie będzie odznaczone, ze pasażer poleciał. Obecnie są już czytniki kodów, ale w czasach gdy boarding z internetu pani zapisywala na kartce i pózniej wklepywala do komputera zdarzyło mi sie polecieć, a mil nie otrzymać. Okazało sie, ze wg lotu w ogóle mnie w samolocie nie było...
07/10/2012 14:04  

malin: jeśli nie polecisz (nie wystarczy odprawa) to nie dostaniesz mil i żadne reklamacje Ci nie pomogą ;)
06/06/2011 09:58  

Mam bilet bezzwrotny, a terminy mi się zmieniły, więc chciałem go chociaż w ten sposób wykorzystać, że się odprawię online i przynajmniej mile się naliczą. Albo się odprawię i złożę reklamację przez formularz. Próbował ktoś takiej drogi?
06/06/2011 09:53  

musisz odbyć lot, żeby naliczyły się mile..
05/06/2011 21:59  

Ale jeżeli się odprawię online, to bilet został wykorzystany. Zwrócić go już nie można. CHodzi mi o to, czy mile rejestrują się dopiero na wejściu przez gate, czy już po check in?
05/06/2011 21:44  

siwol - Profil
siwol

przy okazji mam rowniez pytanie: czy wykorzystywanie mil premiowych ma wplyw na stan konta mil statusowych?
05/06/2011 16:25  

siwol - Profil
siwol

Mile nie zostaną naliczone za niewykorzystane, nieważne oraz zwrócone bilety lub kupony.
05/06/2011 16:22  

Witam, czy ktos się orientuje, pod jakim warunkiem naliczane są mile Miles and More - czy wystarczy odprawić się online podając numer karty i mile zostaną naliczone nawet jeżeli się nie zgłosi do odprawy i nie poleci?
M
05/06/2011 14:49  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: