×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyszukiwarka lotów z lotniska?


Czy istnieje jakas strona, która umozliwia wyswietlenie wszystkich lotów z danych lotniska (np. w podanych godzinach danego dnia?) bez podawania miejscowosci docelowej. Idealnie byłoby gdyby wyszukiwała wszystkie loty z danego obszaru do danego obszaru. Przykładowo być może będę potrzebował "jakikolwek" lot z Paryża w pobliże granicy Francusko/Hiszpańskiej San Sebastain ale może byc i nieco dalej Santiago de Compostella itp (wszystkie miejsca z których juz sobie poradze dalej jadac pociagiem/autobusem). Ale w tym celu potrzebuję odpowiedniej wyszukiwarki lotu...bo szukać po kazdej miejscowości docelowej oddzielnie, nie wiedzac czy coś do niej lata czy nie to męka. Istnieje coś takiego? Najprościej do realizacji gdyby na stronie lotniska była mozliwość wyswietlenia wszystkich lotów danego dnia...ale zazwyczaj sie upierają by miejscowość docelowa była podana:/

29/05/2011 12:48,  
<>

gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

jurek - Profil
jurek
  
Może ta strona będzie dla Ciebie pomocna :
zobacz link
29/05/2011 15:42  

  
krzysiekl, na Google;) poniżej masz link do artykułu na portalu jednego z użytkowników p.com
zobacz link
29/05/2011 15:29  

  
Czy istnieje jakas strona, która umozliwia wyswietlenie wszystkich lotów z danych lotniska (np. w podanych godzinach danego dnia?)
bez podawania miejscowosci docelowej.

Idealnie byłoby gdyby wyszukiwała wszystkie loty z danego obszaru do danego obszaru.

Przykładowo być może będę potrzebował "jakikolwek" lot z Paryża w pobliże granicy Francusko/Hiszpańskiej San Sebastain ale może byc i nieco dalej Santiago de Compostella itp (wszystkie miejsca z których juz sobie poradze dalej jadac pociagiem/autobusem).
Ale w tym celu potrzebuję odpowiedniej wyszukiwarki lotu...bo szukać po kazdej miejscowości docelowej oddzielnie, nie wiedzac czy coś do niej lata czy nie to męka.

Istnieje coś takiego?

Najprościej do realizacji gdyby na stronie lotniska była mozliwość wyswietlenia wszystkich lotów danego dnia...ale zazwyczaj sie upierają by miejscowość docelowa była podana:/
29/05/2011 12:48  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie