Sprawa humbaka

Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.
23/04/2011 17:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2011-04-25 18:07   
admin - Profil admin
no cóż świadczy to tylko i wyłącznie o twojej kulturze osobistej. pluj dalej zatem...
jurek 2011-04-25 18:00   
jurek - Profil jurek
adminie "śłużbowo, służbowo" to Dobrowolski z Tymem jako fałszywi kaowcy wchodzili na statek. Ja w takie wariactwo nie dam się wciągnąć i beze mnie ten Rejs :P
admin 2011-04-25 17:50   
admin - Profil admin
Jurku: Nie prywatną, a służbową dotyczącą samego zainteresowanego. Ty wiedząc (z poprzednich wątków) kto był źródłem informacji napisałeś co napisałeś, wiedząc, że ja z oskarżeniami humbaka nie miałem nic wspólnego. dlatego domagam się od ciebie prostego słowa przepraszam.
jurek 2011-04-25 17:33   
jurek - Profil jurek
Nie chciałem się już odzywać i ciągnąć tej bezsensownej dyskusji. Skoro jednak adminie zasypujesz mnie privami i ciągle wywołujesz do odpowiedzi publicznej to nie mam wyjścia i napiszę co myślę. Takie uporządkowanie spraw.
Z tego co teraz wiadomo całe zamieszanie zaczęło się ponieważ przekazałeś prywatną informację od mariusza.m humbakowi tak ? A nie wystarczyło ją zwyczajnie zignorować lub wyjaśnić w prywatnej rozmowie w trójkę ? Podpuszczony przez Ciebie Humbak zadał publicznie pytanie w wątku o zlocie w GDN. Pytanie, które było obraźliwe wobec nas zlotowiczów. (Dodam tylko, że gdyby Marcin rozwiązał swoje prywatne sprawy i problemy wobec ludzi zamiast zadawać takie pytania byłoby to chyba rozsądniejsze i nie byłoby sprawy). Nikogo nie wytykałem palcem jako źródło informacji. Ale widocznie zasada 'uderz w stół a nożyce się odezwą' jest skuteczna. Nie widzę zupełnie powodu dlaczego Ciebie miałbym przepraszać. Jesli wciąż uważasz, że złamałem jakiś punkt regulaminu forum to mnie zbanuj. Może to Ciebie usatysfakcjonuje.
marian 2011-04-25 17:25   
marian - Profil marian
ech ten Jurek :) pewnie i tak temat powróci w Rydze hehe
admin 2011-04-25 17:13   
admin - Profil admin
nie potrzeba komisji. jurek boi się słowa przepraszam. szkoda tylko, że gdy on jest obrażany to potrafi zgłaszać posty do sprawdzenia, pisać maile, dzwonić i upominać się o ukaranie winnych. w momencie kiedy on obraża wszystko wg niego jest ok...
marian 2011-04-25 17:01   
marian - Profil marian
proponuję powołać pierwszą pasażerową komisję śledczą :) która zajmie się ustaleniem faktów jak to było a następnie wyda wyrok...
admin 2011-04-25 15:26   
admin - Profil admin
first: wystarczy przesledzic cala dyskusje aby sie z niej dowiedziec kto bys zrodlem inforamcji. mariuszu.m: mam zwyczaj rozmawiac o tym o co sie kogos oskarza z samym zainteresowanym, skoro kieruje sie do mnie takie wnioski i takie zadani. i nie widze w tym nic zdroznego, a wrecz przeciwnie.
mariusz.m 2011-04-25 15:05   
mariusz.m - Profil mariusz.m
adminie - wszystko sie zgadza, pierwsze slyszalem o tej "uchwale" ktorej niby bylem autorem a tak naprawde nic takiego nie bylo a takze pierwsze slyszalem zeby ogolnie - wsrod wszystkich temat humbaka byl poruszany na zlocie. O humbaku rozmawialem moze z 2-3 osobami prywatnie podczas zlotu i to sklonilo - dopelnilo mnie do wystosowania takiego wniosku do Ciebie i czlonkow redakcji. To ze poinformowales o tym humbaka a on to przekrecil (lub byc moze celowo zmanipulowal) to juz nie moj problem, ja prywatnej korespondencji nie mam zwyczaju ujawniac osobom trzecim ani cytotwac jej publicznie. I troche Jurka rozumie choc nie wiem czy chodzilo mu o Ciebie no ale przekazujac ta informacje humbakowi przyczyniles sie do calego "zamieszania" i nie potrzebnej dyskusji, a to ze on taka informacje mogl (i to zrobil) przekrecic, zrozumiec opacznie czy celowa nia zmanipulowac to mozna bylo sie spodziewac i chyba nikogo to nie dziwi, nawet na FB pojawila sie hipoteza ze sam ja wymyslil.
first 2011-04-25 14:37   
first - Profil first
ADMINIE: Myslisz że Jurek pisał o Tobie? Raczej był przekonany że Humbak z jakiegoś źródła (bezpośrednio ze zlotu) otrzymał nie do końca sprawdzone informacje.
jurek 2011-04-25 14:28   
jurek - Profil jurek
firsie jestem wyluzowany. Na wszelki wypadek skasowałem swój status i większość zdjęć zanim nie będę miał do nich dostepu :D
admin 2011-04-25 14:28   
admin - Profil admin
święta świętami, obrażania i pomawiania nawet w święta tolerować nie można.
first 2011-04-25 14:26   
first - Profil first
są święta...wyluzujcie:)
admin 2011-04-25 14:11   
admin - Profil admin
za pomawianie i oczernianie. a dokładnie za "twoje kłamliwe plotkarskie źródło informacji na przyszłość radzę ignorować". Źródłem informacji byłem ja o czym jasno wiadomo z poprzednich wątków, z tym że - jak już pisałem - poinformowałem humbaka o wniosku mariusza.m PO ZLOCIE W GDAŃSKU. Ty sugerujesz coś innego i tym samym łamiesz 6 punkt regulaminu oskarżając mnie o kłamstwa i plotki. Po raz ostatni sugeruję odszczekanie tego co powiedziałeś i słowo przepraszam też by się w tej sytuacji przydało.
jurek 2011-04-25 13:50   
jurek - Profil jurek
adminie: a niby za co ? Czy ja pisałem o Tobie ? Może przeczytaj spokojnie jeszcze raz co napisałm 11 postów niżej.
4tech 2011-04-25 12:08   
4tech - Profil 4tech
admin, to może coś wyjaśnię. Nie było w ogóle poruszanego tematu humbak-mariusz m., i ich wzajemnych relacji.
Natomiast owszem były rozmowy na temat humbaka i jego przekrętów finansowych w stosunku do zlotowiczów w trakcie kilku poprzednich zlotów ( o czym juz pisałem).
admin 2011-04-25 11:41   
admin - Profil admin
mariuszu.m: Najpierw piszesz "A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku", następnie: "pierwsze słysze żeby na zlocie był poruszany ten temat." Zdecyduj się czy był czy nie był? jurku: czekam na słowo przepraszam i odszczekanie twoich bezpodstawnych zarzutów.
mariusz.m 2011-04-25 09:35   
mariusz.m - Profil mariusz.m
To ja uzupelnie i powtorze ze byl taki moj wniosek prywatny skierowany tylko i wylacznie do czlonkow redakcji, to ze admin przekazal to humbakowi i zacytowal publicznie fragment na ten temat z naszej prywatnej, obszernej korespondencji to juz inna sprawa... A jeśli chodzi o okreslenie "po zlocie w Gdańsku skasowania profilu humbaka" - to jest to wyrazenie glownie okreslenia czasu w jakim ten wniosek poszedl a mniejszy wplyw na to mialy prywatne rozmowy na ten temat podczas zlotu choc w pewnym sensie dolaly oliwy do ognia.
4tech 2011-04-25 02:35   
4tech - Profil 4tech
no i czar prysł...humbaku:P czyli mamy jasność:P
admin 2011-04-25 02:26   
admin - Profil admin
Usłyszał że mariusz.m zażądał ode mnie "po zlocie w Gdańsku skasowania profilu humbaka".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy