Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Sprawa humbaka

Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.

23/04/2011 17:13,  
gość_3d85a - Profil
gość_3d85a

no cóż świadczy to tylko i wyłącznie o twojej kulturze osobistej. pluj dalej zatem...
25/04/2011 18:07  

jurek - Profil
jurek

adminie "śłużbowo, służbowo" to Dobrowolski z Tymem jako fałszywi kaowcy wchodzili na statek. Ja w takie wariactwo nie dam się wciągnąć i beze mnie ten Rejs :P
25/04/2011 18:00  

Jurku: Nie prywatną, a służbową dotyczącą samego zainteresowanego. Ty wiedząc (z poprzednich wątków) kto był źródłem informacji napisałeś co napisałeś, wiedząc, że ja z oskarżeniami humbaka nie miałem nic wspólnego. dlatego domagam się od ciebie prostego słowa przepraszam.
25/04/2011 17:50  

jurek - Profil
jurek

Nie chciałem się już odzywać i ciągnąć tej bezsensownej dyskusji. Skoro jednak adminie zasypujesz mnie privami i ciągle wywołujesz do odpowiedzi publicznej to nie mam wyjścia i napiszę co myślę. Takie uporządkowanie spraw.
Z tego co teraz wiadomo całe zamieszanie zaczęło się ponieważ przekazałeś prywatną informację od mariusza.m humbakowi tak ? A nie wystarczyło ją zwyczajnie zignorować lub wyjaśnić w prywatnej rozmowie w trójkę ? Podpuszczony przez Ciebie Humbak zadał publicznie pytanie w wątku o zlocie w GDN. Pytanie, które było obraźliwe wobec nas zlotowiczów. (Dodam tylko, że gdyby Marcin rozwiązał swoje prywatne sprawy i problemy wobec ludzi zamiast zadawać takie pytania byłoby to chyba rozsądniejsze i nie byłoby sprawy). Nikogo nie wytykałem palcem jako źródło informacji. Ale widocznie zasada 'uderz w stół a nożyce się odezwą' jest skuteczna. Nie widzę zupełnie powodu dlaczego Ciebie miałbym przepraszać. Jesli wciąż uważasz, że złamałem jakiś punkt regulaminu forum to mnie zbanuj. Może to Ciebie usatysfakcjonuje.
25/04/2011 17:33  

ech ten Jurek :) pewnie i tak temat powróci w Rydze hehe
25/04/2011 17:25  

nie potrzeba komisji. jurek boi się słowa przepraszam. szkoda tylko, że gdy on jest obrażany to potrafi zgłaszać posty do sprawdzenia, pisać maile, dzwonić i upominać się o ukaranie winnych. w momencie kiedy on obraża wszystko wg niego jest ok...
25/04/2011 17:13  

proponuję powołać pierwszą pasażerową komisję śledczą :) która zajmie się ustaleniem faktów jak to było a następnie wyda wyrok...
25/04/2011 17:01  

first: wystarczy przesledzic cala dyskusje aby sie z niej dowiedziec kto bys zrodlem inforamcji. mariuszu.m: mam zwyczaj rozmawiac o tym o co sie kogos oskarza z samym zainteresowanym, skoro kieruje sie do mnie takie wnioski i takie zadani. i nie widze w tym nic zdroznego, a wrecz przeciwnie.
25/04/2011 15:26  

adminie - wszystko sie zgadza, pierwsze slyszalem o tej "uchwale" ktorej niby bylem autorem a tak naprawde nic takiego nie bylo a takze pierwsze slyszalem zeby ogolnie - wsrod wszystkich temat humbaka byl poruszany na zlocie. O humbaku rozmawialem moze z 2-3 osobami prywatnie podczas zlotu i to sklonilo - dopelnilo mnie do wystosowania takiego wniosku do Ciebie i czlonkow redakcji. To ze poinformowales o tym humbaka a on to przekrecil (lub byc moze celowo zmanipulowal) to juz nie moj problem, ja prywatnej korespondencji nie mam zwyczaju ujawniac osobom trzecim ani cytotwac jej publicznie. I troche Jurka rozumie choc nie wiem czy chodzilo mu o Ciebie no ale przekazujac ta informacje humbakowi przyczyniles sie do calego "zamieszania" i nie potrzebnej dyskusji, a to ze on taka informacje mogl (i to zrobil) przekrecic, zrozumiec opacznie czy celowa nia zmanipulowac to mozna bylo sie spodziewac i chyba nikogo to nie dziwi, nawet na FB pojawila sie hipoteza ze sam ja wymyslil.
25/04/2011 15:05  

ADMINIE: Myslisz że Jurek pisał o Tobie? Raczej był przekonany że Humbak z jakiegoś źródła (bezpośrednio ze zlotu) otrzymał nie do końca sprawdzone informacje.
25/04/2011 14:37  

jurek - Profil
jurek

firsie jestem wyluzowany. Na wszelki wypadek skasowałem swój status i większość zdjęć zanim nie będę miał do nich dostepu :D
25/04/2011 14:28  

święta świętami, obrażania i pomawiania nawet w święta tolerować nie można.
25/04/2011 14:28  

są święta...wyluzujcie:)
25/04/2011 14:26  

za pomawianie i oczernianie. a dokładnie za "twoje kłamliwe plotkarskie źródło informacji na przyszłość radzę ignorować". Źródłem informacji byłem ja o czym jasno wiadomo z poprzednich wątków, z tym że - jak już pisałem - poinformowałem humbaka o wniosku mariusza.m PO ZLOCIE W GDAŃSKU. Ty sugerujesz coś innego i tym samym łamiesz 6 punkt regulaminu oskarżając mnie o kłamstwa i plotki. Po raz ostatni sugeruję odszczekanie tego co powiedziałeś i słowo przepraszam też by się w tej sytuacji przydało.
25/04/2011 14:11  

jurek - Profil
jurek

adminie: a niby za co ? Czy ja pisałem o Tobie ? Może przeczytaj spokojnie jeszcze raz co napisałm 11 postów niżej.
25/04/2011 13:50  

admin, to może coś wyjaśnię. Nie było w ogóle poruszanego tematu humbak-mariusz m., i ich wzajemnych relacji.
Natomiast owszem były rozmowy na temat humbaka i jego przekrętów finansowych w stosunku do zlotowiczów w trakcie kilku poprzednich zlotów ( o czym juz pisałem).
25/04/2011 12:08  

mariuszu.m: Najpierw piszesz "A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku", następnie: "pierwsze słysze żeby na zlocie był poruszany ten temat." Zdecyduj się czy był czy nie był? jurku: czekam na słowo przepraszam i odszczekanie twoich bezpodstawnych zarzutów.
25/04/2011 11:41  

To ja uzupelnie i powtorze ze byl taki moj wniosek prywatny skierowany tylko i wylacznie do czlonkow redakcji, to ze admin przekazal to humbakowi i zacytowal publicznie fragment na ten temat z naszej prywatnej, obszernej korespondencji to juz inna sprawa... A jeśli chodzi o okreslenie "po zlocie w Gdańsku skasowania profilu humbaka" - to jest to wyrazenie glownie okreslenia czasu w jakim ten wniosek poszedl a mniejszy wplyw na to mialy prywatne rozmowy na ten temat podczas zlotu choc w pewnym sensie dolaly oliwy do ognia.
25/04/2011 09:35  

no i czar prysł...humbaku:P czyli mamy jasność:P
25/04/2011 02:35  

Usłyszał że mariusz.m zażądał ode mnie "po zlocie w Gdańsku skasowania profilu humbaka".
25/04/2011 02:26  

reklama
reklama

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży: