Sprawa humbaka

Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.
23/04/2011 17:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-04-21 23:14   
humbak - Profil humbak
aynis: Oj tak. Zrodlo pierwotne jest zdecydowanie kiepskie. :o)
jurek 2011-04-21 20:07   
jurek - Profil jurek
humbak: co do pierwszego postu to porównie nieadekwatne bo nikt nie umarł. Zresztą my się czubimy ale bardzo lubimy. Co do drugiego nic mi o tym nie wiadomo.
aynis 2011-04-21 19:43   
aynis - Profil aynis
Chyba masz jakieś kiepskie źródło, skoro dalej tutaj jesteś :>
humbak 2011-04-21 16:44   
humbak - Profil humbak
Podobno zostala powzieta uchwala na zlocie, aby zablokowac moja osobe na forum tutaj? :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy