Sprawa humbaka

Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.
23/04/2011 17:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-04-23 16:03   
humbak - Profil humbak
4techu: To sie w koncu zdecyduj, czy byly czy nie byly poruszane, bowiem to, co napisales, to maslo maslane. Zrezta jak zwykle. :o)
4tech 2011-04-23 15:55   
4tech - Profil 4tech
do tematu humbaka mogę tylko tyle dodać ze w trakcie zlotu w Gdańsku "temat rozliczeń finansowych" miedzy zainteresowanymi nie był poruszany ( przynajmniej w mojej obecności ) natomiast były omawiane/poruszane inne kwestie związane z humbakiem/ stenusem również natury finansowej ( jak choćby sprawa rozliczenia za zlot w Palermo) i innych.
admin 2011-04-23 15:23   
admin - Profil admin
Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.
humbak 2011-04-23 12:51   
humbak - Profil humbak
aynis, co sie zrobilas taka bojowa? :o))))
humbak 2011-04-23 12:48   
humbak - Profil humbak
jurku, czytaj ze zrozumieniem. Ja sie nie zale, ja sparwdzam fakty, i widac, ze mariusz.m ma jednak schizofrenie. A jak nie on, to admin. Ale raczej stawialbym pierwsza diagnoze. Tak czy siak, do zobaczyska w Rydze. :o)
piotrek737 2011-04-22 12:31   
piotrek737 - Profil piotrek737
Aynis: Takowe szczegóły pozostawiam tylko zainteresowanym :P do przemocy namawiać nie będę ;)
aynis 2011-04-22 12:08   
aynis - Profil aynis
Albo pięścią w twarz :D
mariusz.m 2011-04-22 10:19   
mariusz.m - Profil mariusz.m
Średnio mnie interesuje co ten złodziej, oszust i naciągacz wypisuje - ale nigdy nic takiego nie twierdziłem, żadnej takiej "uchwały" na zlocie nie zgłaszałem i również pierwsze słysze żeby na zlocie był poruszany ten temat. Więc jeśli chodzi o zlot to jest to kłamstwo. Pozdrawiam i życze wszystkim Wesołych Świat i do zobaczenia w Rydze!
2011-04-22 10:02   
 - Profil
"Mariusz m. twierdzi". Tobie to, humbaku, stwierdził?
4tech 2011-04-22 00:47   
4tech - Profil 4tech
a ja juz wiem o co chodzi humbakowi. Jestem za:P tylko że nie było to na zlocie w GDN.
jurek 2011-04-22 00:44   
jurek - Profil jurek
delboy: a niech prowokuje. Niech sobie robi co chce jak nie potrafi napisać nic sensownego. Żal na to patrzeć.
jurek 2011-04-22 00:41   
jurek - Profil jurek
piotek737: umiem czytać. Nie słyszałem o takiej uchwale ani tym bardziej, żeby jakiekolwiek zlotowe uchwały kiedykolwiek ktoś przekazywał do admina.
piotrek737 2011-04-22 00:37   
piotrek737 - Profil piotrek737
Jurek: Przeczytaj raz jeszcze to co pisał Humbak... Przecież jemu nie chodzi o mieszanie się Admina do zlotów...
delboy 2011-04-22 00:36   
delboy - Profil delboy
humbak proboje prowokowac :)
jurek 2011-04-22 00:31   
jurek - Profil jurek
humbak: czy Ciebie pokręciło zupełnie ? Co ma admin do naszych zlotów ? Do zlotu w Gdańsku w szczególności ? Nikt o czymś takim co piszesz jak widać nie słyszał. Może FB jest lepszym forum do Twoich żali niż wątek o zlocie tutaj ?
delboy 2011-04-22 00:14   
delboy - Profil delboy
4tech mnie tez ominelo albo bylem za bardzo nawalony bo nie odpuszczam sobie zadnej okazji by pojezdzic po humbaku...... :P
humbak 2011-04-22 00:01   
humbak - Profil humbak
mariusz.m twierdzi, ze taka "uchwala" zostala podjeta i wymagal na adminie jej realizacji. :o)
humbak 2011-04-21 23:56   
humbak - Profil humbak
4etchu, no wlasnie sie w pelni zgadzamy. :o)
2011-04-21 23:56   
 - Profil
Wow, niezła bzdura. Albo mnie coś ominęło :D
4tech 2011-04-21 23:27   
4tech - Profil 4tech
humbak...masz jakieś zwidy czy omamy? ups Twoje źródło je chyba ma:P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy