Na gapę z Krakowa!

Wylot LO3916 wczoraj (31.03) opóźnił się z przyczyn operacyjnych. Przyczyną tą była niezgodna ilość pasażerów na pokładzie. Po półgodzinnych przeliczaniach personel przystąpił do sprawdzania boardingów... i okazało się, że mamy gapowicza! Pasażer nie miał boardingu na ten lot. Pytanie: Jak się dostał na pokład??? Dodam, że terminal 2 w KRK ma 1 wejscie do kontroli, 1 gate, na płycie stał jeden samolot gotowy do odlotu.... Kto wie?
01/04/2011 09:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2011-04-01 21:11   
jurek - Profil jurek
Nic specjalnie oryginalnego humbaku. Kiedyś dopiero na Stansted po wylądowaniu z SZZ zorientowałem się, że leciałem na boarding Stansted-Ciudad Real. Dlatego zawsze przy podróży by FR na wszelki wypadek drukuję sobie dwa boardingi.
humbak 2011-04-01 21:03   
humbak - Profil humbak
Ja kiedys w KRK wszedlem do samolotu Ryanair na karte pokladowa powrotna. W bramce przeszla bez problemu, dopiero stewka w samolocie zauwazyla. Ja wtedy tez. :o)
ktgracz 2011-04-01 11:05   
ktgracz - Profil ktgracz
ja wiem: wszystkiemu winny prima aprilis ;P
ftlmm 2011-04-01 10:28   
ftlmm - Profil ftlmm
Miał jakiś boarding, zwykły, kartonowy. Ale przecież te boardingi przepuszczają przez maszynkę... Internetowe skanują, podobnie z boardingami w komórce... Tak czy inaczej siedział spokojnie przy tym całym zamieszaniu i przeliczaniu pasażerów i się nie ujawniał.
piotrek737 2011-04-01 10:22   
piotrek737 - Profil piotrek737
Ale jeżeli miał jakikolwiek boarding no to wina gate'u, który nie sprawdził dokładnie boardingu. Może ktoś miał bilet na późniejszą Wawę a chciał polecieć sobie wcześniej :P
ftlmm 2011-04-01 09:55   
ftlmm - Profil ftlmm
Wylot LO3916 wczoraj (31.03) opóźnił się z przyczyn operacyjnych. Przyczyną tą była niezgodna ilość pasażerów na pokładzie. Po półgodzinnych przeliczaniach personel przystąpił do sprawdzania boardingów... i okazało się, że mamy gapowicza! Pasażer nie miał boardingu na ten lot. Pytanie: Jak się dostał na pokład??? Dodam, że terminal 2 w KRK ma 1 wejscie do kontroli, 1 gate, na płycie stał jeden samolot gotowy do odlotu.... Kto wie?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy