Taksówki na Okęciu

Jakie jest Wasze zdanie na temat korporacji taksówkowych obsługujących Okęcie? Zdarzyło się komuś być wyrzuconym z taksówki za zabyt krtóki kurs?
21/03/2011 22:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ftlmm 2011-03-24 18:54   
ftlmm - Profil ftlmm
Nie wydaje mi się aby Dyrekcja Lotniska zajęła się taką sprawą. Spójrzcie proszę na bardziej uciążliwy problem jakim są "naganiacze" do totalnie nieuczciwych niby-taksówek, którzy koncentrują się na nieznających realiów gościach. Problem ten nigdy nie został rozwiązany a wielokrotnie poruszano go w mediach.
tomcat_bzg 2011-03-22 20:48   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
ftlmm: myślę, że jeżeli taka sytuacja miała miejsce z korporacją polecaną prze lotnisko (a taką chyba Sawa Taxi jest) to trzeba zawiadomic lotnisko. Aczkolowiek jak znam siebie fo wiadomości stołecznej "GW" też bym posłał.
usuniety 2011-03-22 18:53   
usuniety - Profil usuniety
first, jaką korporację byś polecił ? :)
ftlmm 2011-03-22 09:46   
ftlmm - Profil ftlmm
Wyrzucenie z taksówki wyglądało tak: podjeżdża mercedes, wysiada kierowca i otwiera bagażnik, wkładam bagaże gdy on pyta "dokąd", a usłyszawszy adres (wartość kursu ok. 20 PLN) wyjmuje moje bagaże ze słowami "Wy******laj na autobus..." Oczywiście złożyłem skargę w jego korporacji, Sawa Taxi, i zawsze omijam taksówki z tym logo. Nadmienię, że zdarzyło się to po bardzo długiej podróży (kilka segmentów) i z dużym bagażem :(
first 2011-03-22 09:41   
first - Profil first
Że co takiego? Wyrzuconym z taksówki? Ja mieszkam kilka kilometrów od Lotniska Chopina i nigdy nie miałem problemu z taksówkami (ale nie korzystam z korporacji, które mają podpisane umowy z lotniskiem, a zawsze zamawiam telefonicznie z moich ulubionych korporacji).
ftlmm 2011-03-21 22:32   
ftlmm - Profil ftlmm
Jakie jest Wasze zdanie na temat korporacji taksówkowych obsługujących Okęcie? Zdarzyło się komuś być wyrzuconym z taksówki za zabyt krtóki kurs?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy