FR: Opłata za wystawienie karty nielegalna

Sąd w Barcelonie uznał, że pobieranie przez Ryanair opłaty za wystawienie karty pokładowej na lotnisku w wysokości 40 EUR jest nielegalne, gdyż taka opłata nie jest fakultatywna, gdyż bez karty pokładowej nie zostaniemy wpuszczeni na pokład. Według orzeczenia sądu, Ryanair powinien karty pokładowe drukować za darmo.
16/01/2011 12:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chmurka 2011-01-16 18:45   
chmurka - Profil chmurka
Noo, kiedy wreszcie ktos sie dobierze do d... tej firemce. Jakby jeszcze byl jakis sposob na platnosci karta... Wiem, wiem, mozna MC pre-paid, ale nie chce mi sie wyrabac specjalnie karty zeby, jak mnie jakis diabel podkusi, placic bez oplat za lot. Naprawde, ciagle sobie obiecuje ze nie bede wchodzil na ich strony, ale ciagle nieskutecznie i czasem mnie kusza niektore ceny. Ale szybko mi przechodzi przy platnosciach, jak mi wychodzi 168 zlociszow za cala familie... I dzieki temu, wciaz mam czyste konto:-) Pewnie gdybym mieszkal przy "ich" lotnisku, to bym nie wytrzymal, ale jak mam na horyzoncie tylko Okecie, to wciaz jestem frajenowa dziewica.
aynis 2011-01-16 12:48   
aynis - Profil aynis
Artykuł na ten temat:
zobacz link
aynis 2011-01-16 12:47   
aynis - Profil aynis
Sąd w Barcelonie uznał, że pobieranie przez Ryanair opłaty za wystawienie karty pokładowej na lotnisku w wysokości 40 EUR jest nielegalne, gdyż taka opłata nie jest fakultatywna, gdyż bez karty pokładowej nie zostaniemy wpuszczeni na pokład. Według orzeczenia sądu, Ryanair powinien karty pokładowe drukować za darmo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy