Rezerwacja

Witam Mam problem z rezerwacją biletów na wizzair.com, ponieważ podczas rezerwacji biletów z Katowic do Rzymu na 8 pasażerów używałem polskich znaków, i nie zauważyłem jak jednemu z pasażerów znikła jedna litera z imienia, teraz zamiast Łukasz nazywa sie ukasz .... chodzi o to czy jest szansa bez problemowego wylotu i przylotu bez tej litery czy nie bo zmiana w 2 strony kosztuje 360zł więc jak za zmiane litery to suma bardzo duża.
12/01/2011 16:35  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-01-13 02:37   
humbak - Profil humbak
wojtku, już o tym własnie napisałem nieco wcześniej. :o)
wojtek 2011-01-12 16:50   
wojtek - Profil wojtek
Chyba nie będzie z tym problemu. Może ktoś potwierdzi, ale akcpetowanych jest trochę więcej błędnych liter w nazwisku czy imieniu (3??) Nie jest to pewnik, ale wydaje mi się, że nie będzie z tym problemu.
humbak 2011-01-12 16:49   
humbak - Profil humbak
Zasadniczo akceptowane sa 3 literówki w imieniu i nazwisku pasażera. Służby kontrolne KTW z kolei studiują każdą kartę pokładową niczym Pismo Święte u Świadków Jehowy i uczą się ich na pamięć, więc pewnie mogą się czepiać. Niemniej zasadniczo usterka niegodna czynienia jakiś większych starań.
humbak 2011-01-12 16:47   
humbak - Profil humbak
Nauczka, ze nie stosuje się polskich znaków w lotnictwie. :P:P
icemen96 2011-01-12 16:35   
icemen96 - Profil icemen96
Witam
Mam problem z rezerwacją biletów na wizzair.com, ponieważ podczas rezerwacji biletów
z Katowic do Rzymu na 8 pasażerów używałem polskich znaków, i nie zauważyłem jak jednemu z pasażerów znikła jedna litera z imienia, teraz zamiast Łukasz nazywa sie ukasz ....
chodzi o to czy jest szansa bez problemowego wylotu i przylotu bez tej litery czy nie bo zmiana w 2 strony kosztuje 360zł więc jak za zmiane litery to suma bardzo duża.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy