Wiza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Hej, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w zdobywaniu wizy do Emiratów Arabskich? Jaki jest koszt takiej wizy, jak wygląda procedura? Wiem, że są firmy w PL pośredniczące w zdobywaniu wiz ale koszt wówczas to ok. 600 zł (co nie jest równoznaczne z kosztem wizy podawanym na stronach ZEA), zastanawiam się czy można ten koszt jakoś zmniejszyć. Z góry dzięki za wskazówki.
04/01/2011 22:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kobek 2011-01-07 10:19   
kobek - Profil kobek
Dzięki za wszystkie informacje. Bilet kupiłem w AirBaltic. Dowiedziałem się na ich infolinii, że mogą załatwić visę tylko jeżeli kupuje się u nich cały pakiet razem z hotelem (czego nie zrobiłem). Otrzymałem już też informację od jednego z hoteli na miejscu, niestety zaliczka w wysokości AED 5000 od osoby przekracza możliwości mojej karty kredytowej...
Kontaktowałem się z jednym z biur pośredniczących w wyrabianiu wiz, i jeżeli zarezerwuję przez ich stronę także hotel to koszt samej wizy wyniesie ok 450 zł, choć nadal nie można powiedzieć, że to tanio to wydaje się być dosyć sensowną opcją. Pozostaje się cieszyć, że nie ląduję w Abu Dhabi, bo wtedy wiza jest droższa o 100 USD.
stiwi 2011-01-06 06:51   
stiwi - Profil stiwi
Koszty są bardzo różne, jeśli załatwia je hotel. Raz płaciłem AED 400, inny hotel AED 380. Ritz chciał AED 600. Hilton Jumeirah AED 300 AED 4000 depozyt...

Obecnie najprościej jest kupić bilet na stronie Emirates z wylotem z WAW, co umożliwiają od nowego roku i złożyć aplikacje o wizję online. Emirates występuje w imieniu lokalnego sponsora, jak kupuje się u nich bilet. Za wizę na ponad 96h płaciłem US$75 - czas oczekiania 4 dni.
aynis 2011-01-05 09:28   
aynis - Profil aynis
Info wizowe:
zobacz link
humbak 2011-01-05 01:20   
humbak - Profil humbak
kobku: Wizę załatwiasz przez hotel, w którym się zatrzymujesz w ZEA, lub przez Emirates, jeśli nimi lecisz. Tak czy siak, wiza nadal pozostaje bardzo droga.
that 2011-01-05 01:15   
that - Profil that
aynis: Airbaltic i Norwegian nie wyrabiaja dla paxow wizy :P
aynis 2011-01-04 23:44   
aynis - Profil aynis
A czym tam lecisz?
kobek 2011-01-04 22:32   
kobek - Profil kobek
Hej, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w zdobywaniu wizy do Emiratów Arabskich? Jaki jest koszt takiej wizy, jak wygląda procedura? Wiem, że są firmy w PL pośredniczące w zdobywaniu wiz ale koszt wówczas to ok. 600 zł (co nie jest równoznaczne z kosztem wizy podawanym na stronach ZEA), zastanawiam się czy można ten koszt jakoś zmniejszyć. Z góry dzięki za wskazówki.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy