×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Retrofit LOT'u skończył się fiaskiem !


Otóż jeden z samolotów LO został ostatnio podany retrofitowi , jeśli można to tak nazwać! Otóż w SP-LPC 'Poznań' została przeprowadzony mała zamiana , odświeżenie kabiny pasażerskiej w samolotach B767 Uprzejmie informujemy że w dniu 5.11.10 zakończony został proces odświeżenia kabiny pasażerskiej w pierwszym z samolotów B767 o numerze rejestracyjnym PC. Proces polegał na wymianie gąbek i pokrowców w fotelach pasażerskich oraz wymianie tapet na frontowych i tylnych ściankach w klasie biznes. Jednocześnie w tak odświeżonej kabinie zmieniona została kolorystyka zagłówków. W klasie biznes obowiązywać będzie kolor czerwony i w klasie ekonomicznej niebieski. Ten sam proces czeka pozostałe samoloty B767 planowane do odświeżenia w najbliższych tygodniach.

08/11/2010 18:02,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

  
Toż to jest żenadka a nie retrofit :D
08/11/2010 18:10  

  
Otóż jeden z samolotów LO został ostatnio podany retrofitowi , jeśli można to tak nazwać!
Otóż w SP-LPC 'Poznań' została przeprowadzony mała zamiana ,
odświeżenie kabiny pasażerskiej w samolotach B767

Uprzejmie informujemy że w dniu 5.11.10 zakończony został proces odświeżenia kabiny pasażerskiej w pierwszym z samolotów B767 o numerze rejestracyjnym PC.

Proces polegał na wymianie gąbek i pokrowców w fotelach pasażerskich oraz wymianie tapet na frontowych i tylnych ściankach w klasie biznes.

Jednocześnie w tak odświeżonej kabinie zmieniona została kolorystyka zagłówków. W klasie biznes obowiązywać będzie kolor czerwony i w klasie ekonomicznej niebieski.

Ten sam proces czeka pozostałe samoloty B767 planowane do odświeżenia w najbliższych tygodniach.
08/11/2010 18:02  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie